اولین جلسه سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر با سرپرستان دفاتر نمایندگی استانی

اولین جلسه سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر با سرپرستان دفاتر نمایندگی استانی

اولین جلسه جناب آقای کلانتری مدیر عامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر با سرپرستان استانی ، بعد از ظهر روز سه شنبه 1392/09/26 در سالن اجتماعات صندوق برگزار شد .


اولین جلسه جناب آقای کلانتری مدیر عامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر با سرپرستان استانی ، بعد از ظهر روز سه شنبه 1392/09/26 در سالن اجتماعات صندوق برگزار شد . در این جلسه سرپرستان محترم دفاتر نمایندگی صندوق در استان های کشور به طور جداگانه ضمن گزارشی از عملکرد خود ، پیشنهادات و راهکارهای خود را در قالب های موضوعی مختلف ارائه دادند . در این جلسه جناب آقای کلانتری مدیر عامل محترم صندوق ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط استان ها در طی سنوات گذشته ،از کلیه همکاران صندوق به عنوان سرمایه های عظیم و گرانمایه نام بردند که می توانند در سراسر کشور کارهای بسیار بزرگی را انجام بدهند . ایشان در ادامه افزودند : سعی ما براین است با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تغییرات صورت گرفته درمدیریت ، یک روح جدید در صندوق دمیده شده است بطوریکه بتوان با همکاری هم قدم های مؤثرتری را در راستای تقویت و توسعه صندوق برداریم .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,508
  • 3,901,189
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©