سوابق افرادی که با وقفه حق بیمه خود را پرداخت کرده اند چگونه محاسبه می شود؟

سوابق افرادی که با وقفه حق بیمه خود را پرداخت کرده اند چگونه محاسبه می شود؟

شواری فنی و حقوقی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر  در خصوص چگونگی احتساب سوابق بیمه افرادی که با وقفه حق بیمه پرداخت کرده اند تصمیاتی اتخاذ کرد. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی …


شواری فنی و حقوقی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر  در خصوص چگونگی احتساب سوابق بیمه افرادی که با وقفه حق بیمه پرداخت کرده اند تصمیاتی اتخاذ کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر ، روز گذشته با حضور جمعی از صاحبنظران حوزه حقوق و تامین اجتماعی و کارشناسان این صندوق به منظور بررسی مسایل و مشکلات در حوزه فنی و درآمد و در چارچوب روانسازی امور و سرعت بخشیدن به خدمات این صندوق ، دومین جلسه شورای فنی و حقوقی صندوق برگزار شد.

 
در این جلسه ابتدا محسن ایزدخواه  رییس هیات مدیره صندوق گزارشی پیرامون مسائل جاری در حوزه تعهدات قانونی ارائه داد و سپس در خصوص مسائل زیر تصمیم گیری شد:

نحوه از کار افتادگی کلی و تاریخ اجرای از کار افتادگی
چگونگی برخورداری فرزندان معلول از مزایای بازماندگان
نحوه جمع آوری و یا انتقال سوابق بیمه ای به این صندوق و یا صندوق های دیگر
تعریف شغل و حادثه ناشی از کار
در اجرای ماده 9 ضوابط اجرایی ماده 9 آئین نامه اجرایی صندوق پیرامون احتساب سوابق بیمه روستاییان و عشایری که با وقفه حق بیمه پرداخت کرده اند اتخاذ شد.

گفتنی است مصوبات این شورا پس از تایید هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر زمینه اجرایی پیدا خواهد کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 724
  • 4,138,197
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©