بازدید مدیرعامل صندوق از کارگزاری ها و اعطای حکم مستمری در روستای گنبدواز مشهد

بازدید مدیرعامل صندوق از کارگزاری ها و اعطای حکم مستمری در روستای گنبدواز مشهد

سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر پنجشنبه 26 دیماه از کارگزاری کد۶۱۱۰۰ واقع در بخش مرکزی مشهد بازدید کرد.


سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر پنجشنبه 26 دیماه از  کارگزاری کد۶۱۱۰۰ واقع در بخش مرکزی مشهد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر ، طی این بازدید بخشدار بخش مرکزی شهرستان مشهد و مدیریت صندوق بیمه کشاورزان روستاییان وعشایر استان وجمعی از اعضای شوراهای اسلامی روستاها  منطقه حضور داشتند و آقای فاطمی کارگزار  دفتر نمایندگی کد۶۱۱۰۰  گزارشی از عملکرد کارگزاری ارائه نمودند.

کلانتری همچنین در ادامه این بازدید فشرده ضمن توجه به نقطه نظرات برخی از کارگزاران با حضور در منزل یکی از مستمری بگیران و اعطای حکم مستمری به بازماندگان وی در روستای گنبدواز به بررسی مشکلات مستمری بگیران پرداخت و دستورات لازم برایبرطرف شدن سریعتر این مشکلات را صادر کرد.

اعطای حکم مستمری به بازماندگان بیمه شده توسط مدیر عامل محترم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر در این مراسم که در منزل مستمری بگیرروستای گنبدواز برگزار شد آقای کلانتری حکم مستمری را به همسر بیمه شده متوفی اعطا کرد. دراین جلسه آقای کاظمی به سوالات مطرح شده پاسخ گفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 690
  • 3,888,945
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©