تخفیف 10درصدی حق بیمه روستاییان برای افراد جدیدالورود به مناسبت دهه مبارک فجر

تخفیف 10درصدی حق بیمه روستاییان برای افراد جدیدالورود به مناسبت دهه مبارک فجر

با توجه به پیشنهاد مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر و تصویب هیات مدیره این صندوق ، تخفیف 10درصدی برای حق بیمه یکساله برای ثبت نام کنندگان جدیدالورود از تاریخ 12 الی 30 بهمن ماه سالجاری اعمال خواهد شد.


با توجه به پیشنهاد مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر  و تصویب هیات مدیره این صندوق ، تخفیف 10درصدی برای حق بیمه یکساله برای ثبت نام کنندگان جدیدالورود از تاریخ 12 الی 30 بهمن ماه سالجاری اعمال خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر؛ سیدحمید کلانتری به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با ابلاغ این دستورالعمل گفت:کلیه بیمه شدگان جدیدالورود که هریک از سطوح درآمدی را انتخاب کنند به میزان 10 درصد تخفیف در حق بیمه یکساله دریافت خواهند کرد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر افزود: به منظور تقویت فرهنگ بیمه های اجتماعی در بین روستاییان و عشایر کشور که از شریف ترین و مولدترین اقشار جامعه می باشند از تاریخ 12 لغایت پایان بهمن ماه سالجاری کلیه افرادی که در این مدت با مراجعه به کارگزاریها در شمول بیمه شدگان قرار گیرند از این میزان تخفیف حق بیمه سهم خود بهره مند می شوند.
شایان ذکر است چنانچه فیش حق بیمه های دریافتی تا پایان بهمن واریز نگردد از شمول تخفیف خارج خواهند شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 537
  • 4,125,927
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©