برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر نمایندگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان همدان

برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر نمایندگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان همدان

مراسم سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان همدان با حضور کارگزاران این استان برگزار شد.


مراسم سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان همدان با حضور کارگزاران این استان برگزار شد.
سماواتی مدیر صندوق در استان همدان در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به کارگزاران، ایام دهه مبارک فجر را تبریک گفت و در ادامه به بخشنامه های جدید صندوق و تخفیف 10 درصدی ثبت نام به مناسبت دهه مبارک فجر پرداخت و از کارگزاران درخواست تلاش و جدیت در این امر خطیر را خواستار شد.
وی درادامه از سه گروه تشکری ویژه نمود ، کارگزاران و خانواده های آنها ، کارمندان و خانواده های صندوق جهت پیشرفت اهداف صندوق در استان ، مسئولین استان و در پایان اعلام نمود که در آینده نزدیک بتوانیم جشن پوشش صد در صدی بیمه در استان را برگزار نماییم.
سخنران اول مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید حسن فاضلیان مسئول ستاد دهه فجر در استان همدان به هدف انقلاب و علل ایجاد انقلاب اسلامی ایران پرداخت و با مطرح نمودن سوال " فرق بین بیمه الهی و بیمه دنیا " به شش نفر از افرادی که پاسخ صحیح ارائه نمودند جوایزی اهدا نمود.
اقلامی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان سخنران دوم این مراسم بود که به مزایای بیمه در زندگی هر فرد اشاره نمود و از همه کارگزاران درخواست اراده قوی در بیمه نمودن قشر مولد و زحمتکش روستایی و عشایری را خواستار شد.
وی ضمن تشکر از حرکت صندوق در دو ماه گذشته با ابلاغ بخشنامه های جدید و فعالیت های تبلیغاتی و ایجاد نشاط و امید ، گسترش چتر بیمه در روستاها و مناطق عشایری را امری ضروری دانسته و سعی و تلاش در این زمینه را مهم برشمردند.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان در پایان از برگزارکنندگان "جشن پیروزی انقلاب اسلامی" تقدیر و تشکر نمود.
در این برنامه پیمان رشیدزاده و گروه تئاتر لیموترش نمایش طنزی با موضوع بیمه به اجرای برنامه پرداختند. لازم به توضیح است گروه تئاتر لیموترش هر شب از ساعت 21:45 الی 22:00در شبکه استانی سیمای همدان برنامه دارند.
در انتهای مراسم جوایز کارگزاران نمونه با حضور اقلامی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی، سوری معاون بهزیستی استان ، یاری زاده معاون سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی ، حسنی معاون اداره تعاون ، ملیحی رییس امور اجتماعی، سماواتی مدیر صندوق به نه کارگزار نمونه و چهار کارمند نمونه کارگزاری تقدیم گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©