بازدید رییس سازمان نظام صنفی رایانه کشور از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر

بازدید رییس سازمان نظام صنفی رایانه کشور از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر

کاظم آیت اللهی با مثبت ارزیابی کردن فضای "آی تی " کشور با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گفت: با برنامه ریزی صحیح می توان گفت در شرایط جدیدی که پیش آمده بازگشت سرمایه در این بخش مثبت است


کاظم آیت اللهی ، رییس انجمن صنفی رایانه کشور به منظور تعامل افکار و ایجاد بستر مناسب جهت استفاده بهینه از ظرفیت "آی.تی" کشور از ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر  بیمه بازدید و با مدیرعامل این صندوق دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر،سیدحمید کلانتری در این دیدار با ارائه توضیحاتی در خصوص سیستم دما به عنوان اولین بخش استفاده این صندوق از فضای رایانه ای کشور ، اظهار داشت : استفاده از ظرفیت انجمن صنفی رایانه در راستای ارتقا ارتباطات و اطلاع رسانی در جامعه روستایی بسیار تاثیرگذار است و قصد داریم با استفاده از این فضا روستاییان و عشایر کشور بتوانند از منافع خودش دفاع کرده و حقوق شهروندی آنها از این طریق تقویت شود.
وی همچنین با اشاره به جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر از اعضای انجمن صنفی رایانه کشور خواست که با فراهم آوردن راهکاری موثر امکان ایجاد خدمات موثری برای این قشر موثر و مولد فراهم آوردند.
کاظم آیت اللهی  نیز با مثبت ارزیابی کردن فضای "آی تی " کشور با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گفت: با برنامه ریزی صحیح می توان گفت در شرایط جدیدی که پیش آمده بازگشت سرمایه در این بخش مثبت است.
وی در خصوص سرویس هایی که مد نظر  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر است تا در فضای مجازی ارائه شود خاطرنشان کرد: تردد روستاییان برای استفاده از امکانات شهری بسیار مشکل ساز است.برداشت من بر این است که استفاده از فناوری های نوین باعث ارتقای کیفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر به این قشر می گردد و نهایتا اشتغال زا  هم خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 683
  • 3,888,938
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©