تا بهمن ماه سال 93 تعداد 31 هزار نفر خانوار روستایی استان یزد باید تحت پوشش قرار گیرند

تا بهمن ماه سال 93 تعداد 31 هزار نفر خانوار روستایی استان یزد باید تحت پوشش قرار گیرند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور از همکاران استان یزد این صندوق خواست تا پایان بهمن سال 93 تعداد بیمه شدگان این استان را به رقم 31 هزار نفر برسانند. سید حمید کلانتری در طی سفر یک فشرده به استان …


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور از همکاران استان یزد این صندوق خواست تا پایان بهمن سال 93 تعداد بیمه شدگان این استان را به رقم 31 هزار نفر برسانند.
سید حمید کلانتری در طی سفر یک فشرده به استان یزد ضمن حضور در جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان یزد ، در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی دفتر نمایندگی استان یزد حضور یافت.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان یزد

جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان یزد روز پنجشنبه17بهمن ماه و به میزبانی  دفتر نمایندگی بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد برگزار شد. 
دکترمحمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این جلسه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجرگزارش کاملی از جلسات گذشته شورای رفاه را ارائه کرد.
ریاحی اظهار داشت:باتوجه به تعامل بسیارخوب مدیران کل ادارات و سازمانهای عضو شورای هماهنگی رفاه،این جلسات هر 15روز یکباروبا دستور کار مختلف در مباحث هماهنگی دستگاهها بمنظور پیشرفت برنامه های مرتبط جهت رفاه حال مردم استان برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی ضمن عرض خیرمقدم به مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور ،انتصاب شایسته وی را تبریک و حضور کلانتری را در این عرصه باعث افتخار استان و پیشرفت کشور در زمینه خدمات رسانی به روستاییان کشور دانست.
در ادامه این جلسه سید حمید کلانتری نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کرد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور با ارائه گزارشی از نحوه ارائه خدمات رسانی این سازمان در خصوص عضویت در این بیمه و مزیت های این نوع بیمه با سایر بیمه ها بر اطلاع رسانی به طرق مختلف تاکید کرد.
کلانتری تصریح کرد:افرادی که در دهه مبارک فجر نسبت به عضویت و ثبت نام خود اقدام کنند از تخفیف 10درصدی در پرداخت ها نسبت به سایر متقاضیان بهره مندخواهند شد.
مهندس امامی نیز در این جلسه با تاکید بر حضورمردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن و تاثیرات آن در مقابل نقشه های پوچ دشمن اظهار داشت:مردم استان یزد در همه صحنه ها حضورداشتند و امسال نیز مانندگذشته و پر رنگتر از سالهای گذشته با حضور خود پاسخ یاوه گویی های دشمن را خواهند داد.
امامی ضمن تبریک انتصاب شایسته سید حمید کلانتری از وی خواست تا با یک برنامه ریزی دقیق، روستاییان را شناسایی و نسبت به ارائه خدمات بیمه ای به آنان اقدام شود.
وی افزود:بسیاری از روستاها از حداقل امکانات برخوردار هستند و از دولت تدبیر و امید نیز انتظارات ویژه ای دارند که باید به نحو مطلوب نسبت به خواسته های آنان توجه گردد.
مدیرکل دفتر امورروستایی استانداری تصریح کرد:روستاییان اغلب در شغلهای کشاورزی و دامداری مشغول هستند که در این موضوع هم دچار مشکلاتی هستند و ازطرفی برخی از آنها دچار کهولت سن هستند و بعضا" تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و این موضوع در سازمان بیمه اجتماعی روستاییان می تواند اثرگذاری بهینه ای داشته باشد.
امامی بیان کرد:این موضوع می تواند با کمک بخشداران و با همکاری دهیاریها در مناطق مختلف روستایی نتیجه بسیارخوبی داشته باشد.
در پایان مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان یزد ضمن تشکرازحضورسید حمید کلانتری و سایرمدیران تاکید کرد:مدیران کل ادارات در حوزه تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان بایک برنامه ریزی منسجم و باهماهنگی و اطلاع رسانی دقیق به سایرهمکاران چه در حوزه ستادی و چه در شهرستانها بمنظور حضور در راهپیمایی 22بهمن امسال و با هماهنگی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان بصورت مشترک شرکت کنند.
ریاحی تصریح کرد : حضوردر راهپیمایی 22بهمن به منزله بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل و تجدید میثاق با شهدا و پیروی از ولایت فقیه است و این یک وظیفه شرعی و اخلاقی است که همه به آن پایبند خواهیم بود.

برگزاری مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  دفتر نمایندگی یزد

در ادامه سفر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور به  استان یزد ، وی در مراسم جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی دفتر نمایندگی استان یزد حضور یافت.
در این مراسم مدیران شورای رفاه ، مدیرکل امور روستایی ، رییس سازمان جهاد کشاورزی ، تعدادی از بخشداران ، روسای شوراهای اسلامی ، دهیاران و کارگزاران استان حضور داشتند.
سید حمید کلانتری در طی این مراسم در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر از کارگزاران و همکاران استان یزد خواست تا با همکاری سایر دستگاههای اجرایی استان  تعداد 31 هزار خانوار روستایی استان یزد را تا بهمن ماه 1393 تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر درآورند.
در پایان مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی دفتر یزد از کارگزاران برتراین استان با اهدای جوایزی تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 724
  • 4,127,988
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©