عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس : حمایت از توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر امری حیاتی است

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس : حمایت از توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر امری حیاتی است

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس در دیدار با سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر حمایت از توسعه این بیمه را بسیار مهم و حیاتی ارزیابی کرد. …


رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس در دیدار با سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر حمایت از توسعه این بیمه را بسیار مهم و حیاتی ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر، رحمانی با بیان این مطلب افزود: در مجلس پیگیر طرحی خواهیم بود که طی آن بخشی از یارانه اضافی که دولت قصد پرداخت آن را دارد به این بیمه تخصیص یابد.
وی در توضیح این طرح گفت: با این طرح می توان بخش زیادی از جامعه روستایی را بیمه نموده و علاوه بر کنترل نقدینگی موجبات رفاه دائمی خانواده های روستایی را فراهم کرد.
عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس ضمن حمایت از فعالیت های صندوق گفت: تلاش خواهم کرد تا حمایت مجلس و نمایندگان مردم از این بیمه که همانا خدمت به قشر تاثیرگذار و مولد جامعه است افزایش یابد.
همچنین در این دیدار کلانتری با اشاره به نقش مهم مجلس در نهادینه شدن فرهنگ بیمه از رحمانی خواست در فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در بین روستاییان ، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر را یاری نماید.
در ادامه این دیدار  سید حمید کلانتری با همراهی  رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان با حضور در روستای خورهشت در فاصله 12 کیلومتری از شهر تاکستان در استان قزوین ضمن اهدای حکم مستمری از کارافتادگی به حسین هاشم و نیزبازدید از خانواده شهید الهیاری فرمانده گردان محمدرسول الله(ص) و همزم شهید زین الدین،با مردم این روستا به گفتگو و بیان اهداف صندوق پرداخت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 274
  • 4,125,664
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©