عیدی مستمری بگیران واریز شد

عیدی مستمری بگیران واریز شد

عیدی 18 هزار مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حسابشان واریز شد. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ؛ سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق  با اعلام این مطلب …


عیدی 18 هزار مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حسابشان واریز شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ؛ سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق  با اعلام این مطلب اظهارکرد: عیدی هر مستمری بگیر معادل حقوق یکماه به حساب وی واریز شده و قابل برداشت است.

وی با اشاره به ساماندهی و نظام مند کردن پرداخت های این صندوق خاطرنشان کرد: پیش از این زمان پرداخت ها نظام مشخصی نداشته است و این مشکل از ابتدای سال آینده رفع خواهد شد و مستمری بگیران در یک تاریخ مشخص حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند.

گفتنی است صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بیش از یک میلیون نفر عضو دارد که بالغ بر 18 هزار نفر از این تعداد در حال حاضر مستمری دریافت می کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 582
  • 4,125,972
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©