قهرمانی تیم فوتسال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قزوین

قهرمانی تیم فوتسال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قزوین

مسابقات فوتسال  جام فجر ادارات استان قزوین با قهرمانی تیم فوتسال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،  این دوره از …


مسابقات فوتسال  جام فجر ادارات استان قزوین با قهرمانی تیم فوتسال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر به پایان رسید.=
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،  این دوره از مسابقات  با حضور هشت تیم از سازمانهای زیر مجموعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و   سایر ادارات استان قزوین برگزار شد که در مرحله نهایی و فینال این مسابقات تیم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایان وعشایر استان قزوین 4 بر 1 از سد صندوق مهر گذشت وبه مقام قهرمانی اولین دوره این مسابقات دست یافت.

شایان ذکر است که تیم صندوق در دوره نیمه نهایی با گذشتن از سد تیم مطرح کشوری تامین اجتماعی به مرحله فینال رسیده بود.

 

این دوره از  مسابقات در دو گروه به شرح زیر برگزار شد:

گروه A : "درمان تامین اجتماعی"، "اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی" ، "صندوق مهر رضا(ع)" ، "جهادکشاورزی الف"

گروه B: "صندوق بیمه اجتماعی ، کشاورزان روستائیان و عشایر" ، "فنی و حرفه ای" ، "کمیته امداد" ، "جهاد کشاورزی ب"

در مرحله نیمه نهایی تیم "صندوق مهر "6 بر 5 تیم "فنی و حرفه ای" را مغلوب کرد و تیم "صندوق بیمه اجتماعی استان قزوین" با نتیجه 2 بر 1 تیم" تامین اجتماعی استان قزوین" را شکست داد.

تیم  فوتسال صندوق قزوین در دور مقدماتی نیز با نتایج  10 بر 3  و 5 بر 4 به ترتیب تیم های  کمیته امداد و  فنی و حرفه ای قزوین را شکست داده بود و در یک دیدار نزدیک 6 بر 5 از تیم جهاد کشاورزی ب شکست خورده بود.

روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزان ، روستائیان و عشایر به سهم خود این موفقیت را به همکاران و کارگزاران  استان قزوین تبریک می گوید.

گفتنی تیم فوتسال صندوق استان همدان هم  به فینال جام فجر ادارات تابعه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همدان  رسیده است که برای آن عزیزان هم آرزوی موفیقت در دیدار نهایی را داریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 274
  • 4,125,664
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©