نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی: آمادگی خود را برای کمک به توسعه فرهنگ بیمه روستایی اعلام می کنم

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی: آمادگی خود را برای کمک به توسعه فرهنگ بیمه روستایی اعلام می کنم

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مولفه های توسعه یافتگی در کشورها بیمه شدن افراد است. داوود محمدی نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در دیدار با  سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق …


نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مولفه های توسعه یافتگی در کشورها بیمه شدن افراد است.
داوود محمدی نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در دیدار با  سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر افزود: هر میزان بیمه شدن گروه های مختلف جامعه را سرعت ببخشیم در توسعه یافتگی پیشرو خواهیم بود.
وی اظهار کرد: بیمه اجتماعی ظرفیت های مناسبی را برای بیمه شدن روستاییان، عشایران و کشاورزان فراهم آورده است که باید از آنها به خوبی استفاده کنیم.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز از تبلیغات و اطلاع رسانی به عنوان راههای توسعه بیمه یاد کرد و گفت: در جایگاه نمایندگی مردم، آمادگی خود را برای کمک به توسعه و گسترش فرهنگ بیمه اعلام می کنم.
سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه بدنبال پوشش گسترده روستاییان و کشاورزان می باشیم، گفت: جامعه هدفی که باید زیر پوشش این بیمه قرار بگیرد بین 6 تا 6 و نیم میلیون خانوار است که امیدواریم در سالهای آتی به این رقم دست پیدا کنیم.
وی افزود: هم اکنون 15 درصد جمعیت هدف مورد نظر تحت پوشش قرار گرفته اند که باید برای عضویت 85 درصد باقیمانده نیز تلاش مضاعفی داشته باشیم.
داود محمدی نماینده مردم قزوین هم در این دیدار با اعلام آمادگی برای کمک به توسعه فرهنگ بیمه ، از تشکیل فراکسیون روستا در مجلس شورای اسلامی  خبرداد و  ارتباط مستمر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر با نمایندگان مجلس را در گسترش فرهنگ بیمه ای موثر دانست.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,929
  • 4,129,193
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©