پرداخت عیدی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

پرداخت عیدی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

به تمامی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شامل بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان عیدی پرداخت می شود. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ؛ به …


به تمامی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شامل بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان عیدی پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ؛ به پیشنهاد سیدحمید کلانتری مدیرعامل این صندوق و تصویب هیئت مدیره، شنبه سوم اسفندماه به میزان حقوق یکماه هر فرد از روستائیان و عشایر به عنوان عیدی آخر سال به حساب مستمری بگیران واریز می شود.

گفتنی است مستمری بگیران این صندوق شامل بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان می توانند روز شنبه آینده مبلغ عیدی آخر سال را از حساب خود برداشت کنند.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال 84 تاسیس شده است. هم اکنون بیش از یک میلیون نفر از روستائیان و عشایر عضو آن هستند که از این تعداد جمعیتی بالغ بر 18 هزار نفر از این صندوق مستمری دریافت می کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,489
  • 4,124,617
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©