مراسم معارفه هیئت مدیره جدید صندوق برگزار گردید

مراسم معارفه هیئت مدیره جدید صندوق برگزار گردید

مراسم تکریم از هیئت مدیره قبل و معارفه هیئت مدیره جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر با حضور دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیران ارشد صندوق برگزار گردید.


مراسم تکریم از هیئت مدیره قبل و معارفه هیئت مدیره جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر با حضور دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیران ارشد صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر، در این مراسم فیروز آبادی با بیان این مطلب که درتلاش هستیم در دولت تدبیر و امید بیمه درمان همگانی شود گفت: برای رسیدن به این هدف و افزایش سرعت توسعه و رشد بیمه شدگان از دولت می خواهیم که رعایت استراتژیهای کلی در جهت سرمایه گذاری و مدیریت منابع مالی سیاست گذاری نماید.

وی باتاکید بر همکاری هرچه بیشتر صندوق برای دسترسی به این هدف خاطرنشان کرد: در رابطه با ساماندهی صندوق های تحت پوشش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اقداماتی مانند شورای راهبری اقتصادی صورت گرفته است .

وی ابراز امیدواری کرد: سیاستهای کلان وزارت در مدیریت میتنی بر وفاق است که بحث ها و کارهای کارشناسی در فضائی به دور از تعارض و مطابق با قانون باید صورت گیرد.

فیروزآبادی در پایان گفت: باید به این نکته اشاره کرد که ضوابط و روابط دارای خلاء هایی می باشد و باید هدف سازمان مشخص و همه ارکان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر در کار خود توجیه و از ماموریت خود اطلاع داشته باشند.

در ادامه جلسه مدیرعامل صندوق به فعالیت های صورت گرفته طی چندماه گذشته اشاره کرد و گفت: این صندوق علاوه بر سیاست گذاری به منظور بیمه نمودن جامعه هدف خود تاکنون اقدام به فعال کردن شرکت سرمایه گذاری، تشکیل گروه قوی و مجرب در حوزه بورس، تشکیل گروه ساختمانی کرده است که در گذشته برای این صندوق وجود نداشته است.

وی همچنین ادامه داد: اختصاص مشاوره مجلس، اختصاص حوزه دفتر مدیر عامل،اختصاص دفتر هیئت مدیره و نیز شروع کلاس های آموزشی از مهمترین فعالیت های صورت گرفته به منظور شکل گیری سازمانی قانونمند است.

در کشور 17صندوق بیمه ای داریم

در ادامه جلسه تکریم و معارفه اعضای هیئت مدیره صندوق محسن ایزدخواه به صندوق های بیمه ای موجود درکشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر از 17 صندوق بیمه ای موجود درکشور غیر از 4 صندوق بازنشستگی ،نیروهای مسلح، تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر مابقی ورشکسته اند.

وی در خصوص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر خاطرنشان کرد:این صندوق بکر است و تلاشهای بی وقفه ای صورت می گیرد، البته درگذشته روابط فی ما بین در هیئت مدیره و مدیرعامل وجود نداشته ولی خوشبختانه در 4 ماه اخیر به این هدف رسیدیم.

رییس هیئت مدیره صندوق همچنین در خصوص مشکلات موجود در این صندوق با اشاره به این مطلب که بودجه ای که برای این صندوق در نظر گرفته شده است بسیار سخت گیرانه است گفت: یکی دیگر از مشکلات صندوق نداشتن آئین نامه مالی و استخدامی (امنیت شغلی) و نیز کمبود نیرو در این صندوق است که از اعضای هیئت امنا خواهان رفع این موانع برای خدمت رسانی هر چه بیشتر هستیم.

در خاتمه این مراسم از زحمات هیئت مدیره قبل تقدیر به عمل آمده و احکام انتصاب اعضای هیئت مدیره جدید به آنها اهدا گردید.

شایان ذکر است هادی رحمتی زاده، رضا کاظمی تکلیمی، محمد حسین عمادی و سید عبدالحسین ثابت به عنوان اعضای جدید هیات مدیره جایگزین محمود روزبهانی، رجبعلی صادقی سفید دشتی، محمدرضا مصلحی و حمید محمدی مدنی گردیدند.

گفتنی است پیش از این محسن ایزدخواه به عنوان رئیس هیات مدیره جایگزین رضا امینی گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,641
  • 4,142,114
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©