با اجرای قانون سقف سنی سه و نیم میلیون نفر از بیمه محروم بوده اند

با اجرای قانون سقف سنی سه و نیم میلیون نفر از بیمه محروم بوده اند

رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر گفت: متاسفانه در سال ۸۶ با ابلاغ یک بخشنامه افراد بالای ۵۵ سال از خدمات بیمه محروم شدند و ابلاغ این بخشنامه حدود سه و نیم تا چهار میلیون نفر از هموطنانمان را از پوشش بیمه ای محروم کرد،که این بخشنامه در حال حاضر لغو شده و تمام افراد بالای ۱۸ سال می توانند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.


رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر گفت: متاسفانه در سال ۸۶ با ابلاغ یک بخشنامه افراد بالای ۵۵ سال از خدمات بیمه محروم شدند و ابلاغ این بخشنامه حدود سه و نیم تا چهار میلیون نفر از هموطنانمان را از پوشش بیمه‌ای محروم کرد،که این بخشنامه در حال حاضر لغو شده و تمام افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر؛ محسن ایزدخواه در سفری فشرده که به استان کرمانشاه داشت در دیدار با ماموستا ملامحمد محمدی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت به بیان فواید استفاده از بیمه پرداخت و قرار براین گردید که نامه ای از سوی صندوق تنظیم گردد تا در شورای فقهی اهل تسنن مطرح و در صورت تایید همایشی برای اطلاع رسانی بیشتر با حضور تمامی ائمه جمعه اهل تسنن برگزار گردد.
در ادامه ایزدخواه با حضور در ستاد راهبردی در شهرستان صحنه با شهریار عباس آبادی فرماندار شهرستان دیدار کرد، در این جلسه که علاوه بر فرماندار صحنه، ایرج صادقی کارشناس دفتر روستایی استانداری کرمانشاه حضور داشت قرار بر این گردید که بخشداران و دستگاههای اجرایی حوزه عشایری تمامی تلاش خود را مبنی بر همه گیر شدن بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر به کار برند.
پس از این جلسه، نشستی دیگر با حضور کارگزاران شهرستان صحنه و مدیر ستاد راهبردی فرمانداری این شهرستان برای شناخت هرچه بیشتر و نیز تعمیم بیمه در سطح منطقه برگزار گردید.
ایزدخواه در ادامه این سفر به دیدار آیت الله زرندی نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمانشاه رفته و ضمن توضیحاتی در خصوص فعالیت صندوق ، حمایت ائمه جمعه استان را خواستار شد که آیت الله زرندی نیز حمایت خود را از برنامه ها و اهداف عالی این صندوق اعلام داشت.
در خاتمه این سفر فشرده رییس هیئت مدیره صندوق ضمن حضور در برنامه زنده تلویزیونی شبکه استانی کرمانشاه ، در نشست خبری به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کرمانشاه پاسخ گفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,265
  • 4,129,529
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©