حضور محسن ایزدخواه در جمع عشایر استان ایلام جهت بررسی نحوه خدمات رسانی به آنان

حضور محسن ایزدخواه در جمع عشایر استان ایلام جهت بررسی نحوه خدمات رسانی به آنان

محسن ایزدخواه رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر به منظور بازدید و نظارت بر عملکرد از دفتر نمایندگی استان ایلام به این استان سفر کرد.


محسن ایزدخواه رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر به منظور بازدید و نظارت بر عملکرد از دفتر نمایندگی استان ایلام به این استان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر محسن ایزدخواه در سفری فشرده که به استان ایلام داشت با حضور در دفتر استانداری با محمدرضا مروارید استاندار ایلام دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار ایزدخواه حمایت هرچه بیشتر استانداری را در راستای رسیدن به اهداف صندوق و همچنین بهره مندی هرچه بیشتر جامعه مولد کشور خواستار گردید که این امر از سوی استاندار با استقبال مواجه شده و قرار براین گردید که استانداری تمام تلاش خود را برای حمایت از صندوق بکار گیرد.
در ادامه وی در شورای هماهنگی سازمانهای تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که با حضور حجه الاسلام لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام برگزار گردید حضور یافت و ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت صندوق حمایت سازمانهای ذیربط و نیز ائمه جمعه را امری موثر در رشد خدمت رسانی به جامعه کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور عنوان کرد.
همچنین دراین سفر فشرده رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر در جلسه ای که با حضور شرفی راد معاون برنامه ریزی و رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی،صالحی مدیر اداره تعاون روستایی و سلیمی مدیرکل امور عشایری استان ایلام در محل دفتر نمایندگی این صندوق شرکت کرد و در خصوص ایجاد ستاد راهبردی با حضور مسئولین مراکز خدمات جهاد کشاورزی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
وی همچنین با 10کارگزاری برتر استان ایلام نیز دیدار کرده و مشکلات و پیشنهادات آنها را مورد بررسی قرار داد.
در خاتمه این سفر فشرده ایزدخواه به منظور بازدید از چادر نشینان عشایر سرابله به 65 کیلومتری استان ایلام مراجعت نموده و از نزدیک به مسایل بیمه ای قشر عشایر این استان نظارت کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 560
  • 3,871,861
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©