شرط تحقق مدیریت جهادی درک اهمیت آن است

شرط تحقق مدیریت جهادی درک اهمیت آن است

سیدحمید کلانتری گفت: مدیریت جهادی یعنی استفاده حداکثری از همه ظرفیت ها، با تلاش خستگی ناپذیر، براساس تعریف اهداف متعالی در یک سازمان و ارزشمند دانستن آن که در این مسیر مردم ولی نعمت و مسئولان خادم آنها باشند.


سیدحمید کلانتری گفت: مدیریت جهادی یعنی استفاده حداکثری از همه ظرفیت ها، با تلاش خستگی ناپذیر، براساس تعریف اهداف متعالی در یک سازمان و ارزشمند دانستن آن که در این مسیر مردم ولی نعمت و مسئولان خادم آنها باشند.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر ، سید حمید کلانتری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر که به استان هرمزگان سفر کرده بود در ابتدا به دیدار آیت اله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس رفت . وی در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش ائمه جماعت جهت فرهنگ سازی در حوزه بیمه های اجتماعی گفت: ائمه جمعه سراسر کشور می توانند تاثیر بسیار مثبت و به سزایی برای جذب جامعه روستایی به سمت امر بیمه داشته باشند و می توانند خدمت رسانی به این قشر را برای صندوق ممکن تر نمایند.
در ادامه کلانتری با حضور در اتحادیه شرکت های تعاونی از فعالیت کارگزاری 78018 استان هرمزگان بازدید و راهنمایی های لازم را جهت بهبود فعالیت های این کارگزاری را با مسئول آن در میان نهاد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر در بخش دیگر ی از سفر خود به هرمزگان با جاسم جادری استاندار هرمزگان دیدار کرد و از وی خواست که در راستای بهره مندی جامعه روستایی استان همکاریهای لازم را از طریق سازمانهای زیرمجموعه استانداری داشته باشند که استاندار نیز از این امر استقبال کرده و قول داد که تمام تلاش خود را مبنی بر رشد و توسعه فرهنگ بیمه ای بکار گیرد و از تمامی ظرفیت های استانداری در راستای این امر استفاده نماید.
درادامه این سفر کلانتری با حضور در شورای هماهنگی ادارات زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در حال حاضر حدود شش و نیم میلیون نفر جامعه هدف این بیمه هستند از پوشش یک میلیون و 100 هزار نفر در سراسر کشور خبر داد که حدود 10 هزار نفر در استان هرمزگان زندگی می کنند.
وی در ادامه دیدار خود با استاندار هرمزگان و مذاکره جهت امضا توافقنامه اشاره کرد و گفت: این توافقنامه و توسعه همکاری در سطوح مدیران خصوصا فرمانداران می تواند زمینه فراگیری این بیمه و استفاده از مزایای آن برای جامعه هدف را تسریع کند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان اینکه بر اساس هدفگذاری انجام شده جمعیت تحت پوشش این بیمه در پنج سال آینده به 80 درصد جامعه هدف خواهد رسید، اظهار امیدواری کرد: روند همکاری مجموعه های مرتبط با این بیمه در وزارتخانه های مختلف می تواند به تحقق این هدف کمک کند.
وی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه اجتماعی عنوان کرد و گفت: نباید با آمارسازی و اطلاعات غلط باعث کاهش اعتماد مردم شویم که این امر در گذشته موجب ایجاد خسارت های زیادی برای کشور شده است.
کلانتری در ادامه این سفر از منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بازدید کرده و با مسعود هندیان مدیر عامل این منطقه نیز دیدار کرد.
در خاتمه این سفر فشرده مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر از منطقه آزاد قشم بازدید نموده و پیشنویس تفاهم نامه ای را در خصوص بیمه ساکنین این جزیره به امضا رسانید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©