حضور مدیرعامل صندوق در کمیسیون کشاورزی مجلس

حضور مدیرعامل صندوق در کمیسیون کشاورزی مجلس

حضور مدیرعامل صندوق در کمیسیون کشاورزی مجلس


حضور مدیرعامل صندوق در کمیسیون کشاورزی مجلس

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر به منظور ارائه گزارش در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر،براساس گزارش ارائه شده توسط سیدحمید کلانتری در حال حاضر فقط 25 درصد روستائیان و عشار تحت پوشش این صندوق قرار دارند.
اما با وجود آنکه قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی دولت را مکلف به تحت پوشش بیمه قراردادن روستاییان بدون هیچ قید و شرطی کرده است ، اما براساس قوانین و با حذف سقف سنی که در گذشته از شرایط ثبت نام بود در حال حاضر تنها شرط ورود افراد به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر داشتن حداقل 18سال سن است.
البته با وجود اینکه قانون برنامه پنجم توسعه کشور، دولت را موظف به تعمیم و گسترش بیمه روستایی و پوشش صددرصد آن از طریق صندوق بیمه کرده است بخش قابل توجهی از کشاورزان، روستائیان و عشایر تحت پوشش عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرارندارند که براساس برنامه ریزهای جدید صورت گرفته این صندوق در تلاش برای جذب حداکثری بیمه شدگان می باشد که این امر تعامل هر چه بیشتر مجلس و نیز تصویب قوانین را می طلبد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©