مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر: کارگزاران تبلیغات و اطلاع رسانی خود را افزایش دهند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر: کارگزاران تبلیغات و اطلاع رسانی خود را افزایش دهند

سید حمید کلانتری گفت: کارگزاران باید تبلیغات و اطلاع رسانی خود در زمینه خدمات بیمه به روستاییان، کشاورزان و عشایر بیشتر کنند.


سید حمید کلانتری گفت: کارگزاران باید تبلیغات و اطلاع رسانی خود در زمینه خدمات بیمه به روستاییان، کشاورزان و عشایر بیشتر کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر، کلانتری در سفری فشرده به استان بوشهر و در جمع کارگزاران این صندوق با بیان این مطلب افزود: تبلیغات از مهم ترین کارهایی است که کارگزار باید انجام دهد، ضمن اینکه اقدام لازم برای صدور مجوز دیوارنویسی در روستاها نیز صادر خواهد شد.

وی ادامه داد: انتظار است با تعامل و همکاری نزدیک با ائمه جمعه و جماعات از این ظرفیت برای اطلاع رسانی از خدمات بیمه اجتماعی روستاییان بهره مند شویم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر همچنین خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم برای تمام شهرهای کشور یک کارگزار ویژه در نظر بگیریم تا بتواند فعالیت دیگر کارگزاران را نیز تحت مدیریت خود داشته باشد.

وی خواستار تسریع در روند ثبت نام از متقاضیان شد و بیان داشت: با پست بانک برای طراحی کارت کامپیوتری ویژه بیمه شدگان نیز توافق کردیم تا با استفاده از این کارت اقدامات بیمه ای و بانکی خود را انجام دهند.

وی بر نظم و انضباط در فعالیت های بیمه ای، رعایت قانون از سوی کارگزاران و تسهیل در روند جذب متقاضیان بیمه تاکید کرد.

همچنین در این نشست نبود امکانات سخت افزاری برای کارگزاران، عدم طراحی یکسان تابلوی کارگزاری و هزینه ‎بر بودن تکمیل فرم بیمه برای روستاییان و عشایر از جمله مشکلات مطرح شده از سوی کارگزاران استان بوشهر بود.

در ادامه نیز عدم همکاری مناسب جهاد کشاورزی، نبود کارت شناسایی کارگزاران، پراکندگی جمعیت روستایی در استان بوشهر و پایین بودن حق الزحمه کارگزاران از دیگر مشکلات مطرح شده از سوی کارگزاران صندوق بود.

شایان ذکر است برخی از کارگزاران در این جلسه به بیان در خواست ها و پیشنهادات خود در قالب پرداخت حقوق برای یک نفر مسئول امور بیمه ای در دفاتر کارگزاری، تشویق کارگزاران برتر، برگزاری دوره های آموزشی برای کارگزاران، برپایی نشست مشترک و هم اندیشی بین کارگزاران، طراحی سایت استانی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و در نظر گرفته امکانات رفاهی برای کارگزاران در دیگر شهرها پرداختند.

در خاتمه این نشست نیز کیانوش کازرونی مدیر استان بوشهر گفت: هم اکنون 43 کارگزاری بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در استان فعال هستند و نزدیک به 9 هزار بیمه شده نیز زیرپوشش بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر قرار دارند.

در این سفر همچنین کلانتری با حضور در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان بوشهر که با حضور عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی تشکیل گردید در خصوص صندوق ، شرایط کنونی و مزایای صندوق توضیحاتی داد.

مدیر عامل صندوق همچنین در طول این سفر با مصطفی سالاری استاندار بوشهر دیدار توضیحاتی در خصوص صندوق و مزایای آن و وضعیت کنونی استان بوشهر داد.

همچنین در طول این دیدار کاظمی عضو هیئت مدیره صندوق در خصوص همکاری  هر چه بیشتر دستگاه ها جهت  جذب بیمه شدگان کشاورز، روستایی وعشایر توضیحاتی داد که سالاری نیز قول همکاری در کلیه زمینها جهت جذب بیمه شدگان را داد.

کلانتری همچنین با حضور در برنامه رادیویی پیام بصورت زنده و برنامه تلوزیونی زنده چشم انداز حضور پیدا کرده ودر خصوص شرایط عضویت ،مزایای  صندوق و برنامه های پیش روی صندوق مطالبی ارائه کرد.

در خاتمه این سفر فشرده مدیرعامل صندوق و تیم همراه به روستای چاهکوتاه عزیمت کرده و  با حضور در منزل یکی از مستمری بگیران از کارافتادگی استان بوشهر حضور پیدا کرده و حکم مستمری وی را اهدا کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©