مراسم معارفه سید حمید کلانتری مدیر عامل محترم صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در محل ستاد مرکزی

مراسم معارفه سید حمید کلانتری مدیر عامل محترم صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در محل ستاد مرکزی

مراسم معارفه جناب آقای سید حمید کلانتری مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی و روستائیان و عشایر صبح روز سه شنبه 1392/09/26 در محل صندوق بیمه روستائیان و عشایر برگزار شد .


مراسم معارفه سید حمید کلانتری مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی و روستائیان و عشایر صبح روز سه شنبه 1392/09/26 در محل صندوق بیمه روستائیان و عشایر برگزار شد . در این مراسم که با حضوراعضاء محترم هیئت مدیره ، سرپرستان استانی و پرسنل ستاد مرکزی صندوق برگزار شد ،ابتدا  موسویان گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند سپس  سید حمید کلانتری به ایراد سخنرانی در خصوص کارهای انجام شده در گذشته ، رفع نواقص و مشکلات موجود و بیان راهکار به منظور تسریع در پوشش صد درصدی بیمه شدگان در صندوق پرداختند پس از آن جناب آقای محسن ایزدخواه عضو جدید هیأت مدیره در خصوص استراتژی جدید و چشم انداز صندوق بیاناتی را ایراد فرمودند .در پایان مراسم از زحمات  موسویان در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر تقدیر به عمل آمد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 718
  • 4,127,982
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©