مدیر دفتر صندوق استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئولین استان به مقوله بیمه توجه همه جانبه داشته باشند

مدیر دفتر صندوق استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئولین استان به مقوله بیمه توجه همه جانبه داشته باشند

جعفر شاه بندری گفت: با توجه به اصل 29 قانون اساسی و نیز سند چشم انداز بیست ساله نظام در بحث بیمه همگانی مسئولین استان باید توجه ویژه و همه جانبه ای به مقوله بیمه داشته باشند.


شاه بندری با بیان این مطلب در خصوص عملکرد این صندوق در استان چهارمحال و بختیاری افزود:در حال حاضر بیش از 19 هزار خانوار در این استان عضو صندوق گردیده که این رقم بیش از 30 درصد خانوارهای مشمول استان را شامل می شود.

وی همچنین بااشاره به تعداد مستمری بگیران استان از این صندوق نیز خاطرنشان کرد:در حال حاضر 300 خانوار از مستمری های از کارافتادگی و یا مستمری بازماندگان استفاده می کنند.

وی با تاکید به برداشته شدن سقف سنی برای ورود متقاضیان به صندوق تصریح کرد:بیمه کشاورزان غیر ساکن روستا و پیگیری ستاد مرکزی صندوق و تلاش های همکاران در استان ها می تواند نویدبخش سال موفقی برای این صندوق باشد.

شاه بندری همچنین خواستار توجه بیش از پیش مسئولین صندوق به استان های همچون چهارمحال و بختیاری شد که با توجه به موقعیت جغرافیایی ، پائین بودن توانایی مالی و بسیاری مسائل دیگر درصد جذب بیمه شدگان در آن کمتر بوده و لازم است با برنامه ریزی های دقیق تر و صرف کار بیشتر به این مهم پرداخته شود.

به گفته وی شهرستان بروجن با دارا بودن بیش از 60درصد پوشش بیمه ای بالاترین رتبه در بین شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری را داراست.

مدیردفتر صندوق در استان چهارمحال و بختیاری کارگزاری 58032 به مدیریت برزو منصوری یکی از کارگزاران موفق استان معرفی کرد و گفت: این کارگزاری و خصوصا علی آقابیگی به عنوان کارمند این کارگزاری به دلیل ارتباط خوب با دفتر استان و اطلاع رسانی در سطح جامعه تحت پوشش کارگزاری و دیگر کارگزاریهای شهرستان بروجن ، هماهنگی جلسات،رشد و تقویت آماری از کارگزاران برتر این استان بوده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©