تشکیل ستاد راهبردی بیمه در شش شهرستان استان یزد

تشکیل ستاد راهبردی بیمه در شش شهرستان استان یزد

مدیر دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان یزد گفت: تاکنون موفق شدیم در 6 شهرستان استان ، ستاد راهبردی متشکل از فرماندار ، بخشدار ، رئیس جهاد کشاورزی ، روسای شوراهای اسلامی و دهیاران تشکیل دهیم تا با برنامه ریزی مناسب و هدفمند به جامعه هدف تعین شده دست یابیم.


سیداحسان مرتضوی در گفتگو با پیام بیمه روستا با بیان این مطلب افزود: با لغو محدودیت سنی (50 سال برای زنان و 55 سال برای مردان) در پایان سال 92 کلیه افراد بالای 18 سال سن می توانند به عضویت در صندوق درآمده که اجرای این طرح سبب استقبال روستائیان از بیمه گردیدهاست.

وی ادامه داد: در ابتدای سال 93 نیز با امضای تفاهم نامه فی مابین سازمان مرکزی تعاون روستایی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر کشور کلیه کشاورزان غیرساکن در روستا نیز می توانند با تاییدیه از سازمان جهاد کشاورزی شهرستان یا سازمان نظام صنفی کشاورزی به عضویت در صندوق درآیند.

وی با اشاره به  برگزاری نشستی با روسای جهاد کشاورزی شهرستان ها ، ریاست سازمان نظام صنفی کشاورزی و ریاست سازمان تعاون روستایی استان در این خصوص گفت: در این نشست مقرر گردید کلیه کشاورزان به سهولت عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر شوند چراکه یکی از اهداف مهم دولت تدبیر و امید برخورداری کلیه افراد از مزایای بیمه خصوصا 10 درصد سهم دولت می باشد .

مرتضوی در خصوص آمار استان یزد نیز گفت: این استان با تحت پوشش قراردادن 20هزار و 800  خانوار روستایی معادل 67 درصد به آمار مطلوبی دست یافته است.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط استان یزد تا پایان سال جاری تعداد 5 هزار و 900 خانوار از جامعه هدف را باید تحت پوشش قرار دهیم که این امر نیاز به تلاش و همت بی شائبه کارگزاران استان و کلیه دستگاه های اجرایی دارد.

مدیر دفتر صندوق استان یزد در خاتمه شرکت تعاونی تولید روستایی کرخنگان و چنارناز شهرستان مروست به مدیریت محمد رسولی پور با کد کارگزاری 80006  را به دلیل رفع کلیه فیش ها و فرم های مغایرتی پیگیری،ارسال مدارک بیمه شدگان به دفتر نمایندگی استان، فعال نمودن نیروهای پشتیبانی جهت سهولت دسترسی بیمه شدگان به کارگزار ، برگزاری جلسات مردمی در سطح روستاهای تحت نظر جهت فرهنگ سازی بیمه ، انجام تبلیغات گسترده به منظور آگاهی جامعه هدف همکاری همه جانبه با دفتر نمایندگی استان و پیگیری عضویت حداکثری جامعه هدف خصوصا کشاورزان  به عنوان کارگزار نمونه و برتر استان معرفی کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 272
  • 4,125,662
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©