با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ سید عباس حسینی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر شد

با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ سید عباس حسینی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر شد

با حضور ابوالحسن فیروزآبادی و جمعی از مدیران وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، اعضای هیئت نظارت بر عملکرد صندوق ، اعضای هیئت مدیره و مدیران صندوق مراسم تودیع مهندس سیدحمید کلانتری و معارفه سیدعباس حسینی به عنوان سرپرست این صندوق برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر ظهر دوشنبه 30 تیرماه مراسم معارفه سید عباس حسینی معاون اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید صندوق برگزار گردید.

در این مراسم کلانتری در خصوص عملکرد خود در زمان تصدی مدیرعاملی این صندوق گفت: در مدت زمان تصدی این پست موفق به راه اندازی شرکت سرمایه گذاری برای بهبود فعالیت های اقتصادی این صندوق شدیم.

وی همچنین ادامه داد: در این مدت مکاتباتی با استانداران انجام دادیم و در حال حاضر در اکثر فرمانداری ها ستاد هماهنگی توسعه بیمه تشکیل شده است همچنین معاون توسعه روستایی رئیس جمهور نیز طی بخشنامه ای تشکیل ستادهای حمایت در استانداری ها و فرمانداری ها خواستار شد.

کلانتری افزود: در این مدت علاوه بر حذف سقف سنی برای ورود بیمه شدگان جدید به صندوق موفق شدیم که با تصویب مجلس شورای اسلامی کشاورزان غیر ساکن روستا را نیز تحت پوشش قرار دهیم.

وی بااشاره به فعالیت های تبلیغی و روابط عمومی خوب انجام شده نیز خاطرنشان کرد: ارتباط با صدا و سیما، رسانه ها، نشریه های ترویجی و راه اندازی سایت در قالب پورتال در این مدت انجام شده است که وضعیت صندوق را در حال حاضر به حالت استقرار درآوره است.

معاون تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حضور در 18 استان کشور در زمان حضور به عنوان مدیرعامل صندوق تصریح کرد: در اکثر این استانها غیر از سفرهای اعضای هیئت مدیره با استانداران ملاقات شد و مارد همکاری و حمایت در قالب برنامه های صندوق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

امیدوارم در زمان حضور قدم های بزرگی برداریم

در ادامه این مراسم سرپرست جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر گفت: از همه همکاران می خواهم که وظائف و مسئولیت هایی که به آنها محول شده است را با قوت انجام داده و فعالیت هایی که در گذشته شروع شده است ادامه داشته و تقویت شود.

حسینی ادامه داد: بنده تجربه 25 ساله در اکثر صندوق ها و بیمه ها و به ویژه در حوزه اقتصادی شناخت جامعی نسبت به مفهوم کلان صندوق دارم و امیدوارم با کمک همه در این مدت کارهای بزرگی انجام دهیم و از اعتماد وزارت خانه نیز سپاسگذارم و امیدوارم در این مدت دستاوردهای قابل ارائه ای داشته باشیم.

وی همچنین تاکید کرد: اهداف و فعالیت های دیگر مانند اساسنامه صندوق نیز باید سرعت بیشتر پیگیری و انجام شود و تا هرمیزان که در خدمت همکاران هستم بتوانیم قدمهای بزرگی برداریم.

در ادامه دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب که مهندس کلانتری در طول مدت حضور خود در این صندوق منشاء خدمات و اقدامات خوبی بودند گفت: : چیزی که در این چندماه در مجموعه صندوق اتفاق افتاد سیاست مشخصی بود که تیم جدید دولت به دنبال آن بود و هدف این بود تاجایی که مقدور است اعضای تحت پوشش این صندوق افزایش یابند و از سوی دیگر این صندوق از توانایی اقتصادی بهتری برخوردار شود تا آینده خوبی برای اعضا داشته باشد.

وی با اشاره به انتصاب مهندس کلانتری به عنوان معاون تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: در وزارت تصمیم گرفته شد از مهندس کلانتری در حوزه تعاون به دلیل اهمیت در بخش اقتصادی و اجتماعی استفاده شود و امیدواریم مواردی که مدنظر قانوگذار بوده است و تاکنون محقق نشده است با انتصاب ایشان محقق شود.

فیروزآبادی همچنین در خصوص دکتر حسینی نیز گفت: چیزی که در آقای دکتر حسینی دیده شده برای حضور ایشان به عنوان سرپرست صندوق سوابق و تجربیات ایشان در حوزه صندوق ها و بحث اقتصادی است و در ادامه سیاست های قبلی حرکت خواهد شد و با تجربیات ایشان انتظار داریم اقداماتی که مهندس کلانتری شروع کرده با سرعت بیشتر و با پشتیبانی همه عوامل انجام شود.

وی با بیان این مطلب که نکته مثبت این صندوق این است که وضعیت ورودی در این صندوق بسیار بهتر از خروجی آن است و نسبت 20 به 1 دارد تصریح کرد: از مسئولین صندوق می خواهیم که محاسبات اکچوئری را در اسرع وقت انجام دهند و تصمیمات جدید مجلس را نیز در این محاسبات مدنظر قرار داده تا در آینده صندوق از نظر اقتصادی دچار مشکل نشود.

وی در خاتمه تاکید کرد: امیدوارم هیئت مدیره با قدرت و استحکام به وظایف خود عمل و از مدیرعامل حمایت کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,545
  • 3,874,846
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©