در اولین روز حضور سرپرست جدید از ستاد مرکزی صندوق بازدید کرد

در اولین روز حضور سرپرست جدید از ستاد مرکزی صندوق بازدید کرد

پس از مراسم تودیع سیدحمید کلانتری مدیرعامل سابق و معارفه سیدعباس حسینی به عنوان مدیرعامل جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر وی در اولین روز حضور خود از واحدهای مختلف ستاد مرکزی صندوق بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر سید عباس حسینی مدیرعامل جدید صندوق امروز سه شنبه 31 تیرماه از بخش های مختلف ستاد مرکزی صندوق بازدید و با مدیران و کارمندان هرقسمت آشنا گردید.

حسینی در اولین بازدید خود از قسمت های مختلف ستاد مرکزی گزارشی اجمالی از عملکرد مدیران دریافت کرد و از آنها خواست تا گزارش فعالیت خود را در طول زمان تصدی پست مدیریت خود به وی ارائه دهند.

شایان ذکر است ظهر دیروز دوشنبه 30 تیرماه با حضور ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی سیدعباس حسینی معاون اقتصادی این وزارت خانه با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر برگزیده شد و سیدحمید کلانتری مدیرعامل سابق این صندوق به عنوان معاون تعاون این وزارت خانه منصوب گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 679
  • 3,888,934
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©