سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ هدفمان ایجاد یک صندوق بیمه ای مطلوب است

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ هدفمان ایجاد یک صندوق بیمه ای مطلوب است

سید عباس حسینی گفت: با آنکه صندوق کوچکی هستیم اما قابلیت آن را داریم تا در رفتار صندوق های بیمه ای تحول ایجاد کنیم و امیدواریم بتوانیم یک صندوق بیمه ای مطلوب را تعریف کنیم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر حسینی در دومین جلسه شورای مدیران صندوق با بیان این مطلب افزود: بنده حدود 25 سال است در صندوق های بیمه ای کار کرده ام و تجربه مفیدی در این زمینه دارم و امید دارم بتوانم تحول ایجاد کنم.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر خاطرنشان کرد: اگر کار کارشناسی مبنا قرار گیرد به موفقیت دست خواهیم یافت.

وی ادامه داد: در نظام اداری باید برای تصمیم گیری و تصمیم نگرفتن برنامه داشت، در رسیدن به اهدافمان باید از تجربیات صندوق هایی با قدمت تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنیم.

معاون اقتصادی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین تصریح کرد: برای پیشرفت و دستیابی به اهداف باید استراتژی داشت و این استراتژی باید به گونه ای باشد که بتوان آن را عملیاتی کرد.

وی درادامه تاکید کرد: ملاک بنده برای کار دوچیز است اول قانون و بعد از آن کار کارشناسی و حرفه ای، همچنین برای انجام امور انتظار داریم که کار به صورت جهادی باشد.

حسینی در خاتمه گفت: صندوق باید به صورت سازمانی یادگیرنده و دانش بنیان باشد و نباید به نوعی حرکت کند که موضوعات ساده سبب کندی پیشرفت آن گردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 282
  • 3,888,537
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©