با حضور مدیران ارشد بانک کشاورزی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ جلسه مشترکی به منظور بهینه سازی خدمت به قشر کشاورز و روستایی برگزار گردید

با حضور مدیران ارشد بانک کشاورزی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ جلسه مشترکی به منظور بهینه سازی خدمت به قشر کشاورز و روستایی برگزار گردید

جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی و سه تن از مدیران ارشد این بانک و با حضور سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و جمعی از معاونین این صندوق برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر روز چهارشنبه پنجم شهریور جلسه مشترکی با حضور سیدعباس حسینی سرپرست صندوق و دکتر محمد طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی در ستاد مرکزی برگزار گردید.

در این جلسه آتشی مدیرعامل شرکت گسترش فناوری نوین کشاورز،مرادی مدیر امور مشتریان بانک کشاورزی و جمعه کرمانی مدیر پروژه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در حوزه فنی با جمعی از معاونین صندوق به تبادل افکار و چگونگی استفاده بهتر از ظرفیت های موجود این بانک پرداختند.

شایان ذکر است پس از بررسی و بیان نظرات مختلف قرار بر این گردید که صندوق مکان های مد نظر خود را به منظور فراهم نمودن امکان قرارگیری دستگاه کارتخوان (POS) به بانک اعلام دارد تا مسئولین بانک پس از بررسی و امکان سنجی نسبت به فراهم آوردن این ظرفیت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که صندوق در تلاش است تا با استفاده از ظرفیت های موجود بانک کشاورزی و همچنین همکاری این بانک با توجه به فصول مشترک میان دو ارگان شرایط و امکانات بهتری را در اختیار اقشار هدف خود قرار دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,950
  • 4,129,214
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©