انتصاب سرپرست جدید دفتر صندوق در استان کردستان

انتصاب سرپرست جدید دفتر صندوق در استان کردستان

با حکم سیدعباس حسینی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، صابر شاهرخی به عنوان سرپرست جدید دفتر این صندوق در استان کردستان منصوب گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با حکم سرپرست صندوق شاهرخی سکان هدایت دفتر صندوق دراستان کردستان را در دست گرفت.

متن حکم حسینی به شرخ زیر است:

 

برادرگرامی جناب آقای صابر شاهرخی  

باسلام

نظر به آشنایی جنابعالی با گروه های هدف و فضای خدمت ، وظایف و مأموریت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر بدینوسیله جنابعالی بعنوان " سرپرست دفترصندوق دراستان کردستان " منصوب میگردید.

انتظار میرود ضمن استفاده از نقطه نظرات و دیدگاه های کارشناسان آن دفتر و با تمام توان و تدبیر در تحقق اهداف صندوق و پیشرفت تعالی مادی و معنوی با استفاده از ظرفیت های گسترده ای که در ارائه خدمت وجود دارد وظیفه خطیری که برعهده گرفته اید را به نحواحسن به انجام رسانده در جهت تعمیم و توسعه بیمه در بین کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان کردستان موفق و مؤید باشید .

موفقیت شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند بزرگ مسألت می کنم.

 

سیدعباس حسینی

 سرپرست صندوق

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©