با حضور مدیران ارشد شرکت خدمات ماشینی تامین و صندوق برگزار گردید؛ جلسه بررسی راه اندازی نظام جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات

با حضور مدیران ارشد شرکت خدمات ماشینی تامین و صندوق برگزار گردید؛ جلسه بررسی راه اندازی نظام جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات

جلسه بررسی راه اندازی نظام جامعه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت خدمات ماشینی تامین و همچنین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر روز یکشنبه هشتم شهریور در ستاد مرکزی صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در این جلسه که با حضور سیدعباس حسینی مدیرعامل صندوق و معاونین وی و همچنین حسینی مدیرعامل شرکت خدمات ماشینی تامین و مدیران ارشد این شرکت برگزار گردید در خصوص نحوه همکاری بهتر و ارائه خدمات بهینه به جامعه هدف صندوق بحث و تبادل نظر شد.

شایان ذکر است هدف از برگزاری این جلسه طراحی شبکه بومی مورد نیاز صندوق، زیر ساخت شبکه،طراحی نرم افزار مورد نیاز واحدهای مختلف صندوق ،ارتقای سرویس خدمات رسانی به جامعه هدف و آموزش کاربران و پشتیبانی آن بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 628
  • 3,888,883
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©