مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر همدان؛ انتخاب دقیق و مناسب کارگزاران در مناطق از شرایط جذب صددرصدی صندوق می باشد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر همدان؛ انتخاب دقیق و مناسب کارگزاران در مناطق از شرایط جذب صددرصدی صندوق می باشد

مهدی سماواتی گفت: با توجه به ماموریت صندوق برای ارائه خدمات به روستائیان و کشاورزان،انتخاب دقیق و مناسب کارگزاران در مناطق مختلف از اصلی ترین شرایط جذب صد در صدی صندوق می باشد.


سماواتی با بیان این مطلب افزود: انتخاب افراد شایسته جهت کارگزاری، تبلیغات مناسب که زمینه جذب وتمدید و همچنین اطلاع رسانی به جامعه هدف را فراهم کند و نگاه مثبت مسئولین استانی به خصوص استاندار و فرمانداران شهرستان ها نسبت به امر بیمه می تواند تغییرات زیادی را ایجاد نماید.

وی افزود: در استان همدان 80 کارگزاری مشغول به فعالیت هستند ، البته در یکسال اخیر سعی گردیده کارگزاران غیر فعال را تغییر و از کارگزاران فعال استفاده گردد تا موجب تقویت استان در زمینه جذب گردد.

سماواتی در خصوص دفتر نمایندگی استان همدان گفت: این دفتر از سال 88 شروع به فعالیت نموده و تاکنون بیش از 53 هزار و 581 نفر که نزدیک به 51درصد از جامعه مشمول استان می باشد بیمه شده اند که شامل سه هزار و 502 نفر از مددجویان کمیته امداد و هزار و 516 نفر زنان سرپرست خانوار بهزیستی و  48هزار و 563 نفر بیمه شده عادی می باشند.

به گفته وی در حال حاضر بیش از 648 خانوار به صورت ماهانه از مزایای مستمری فوت و از کارافتادگی این صندوق استفاده می کنند.

مدیر استان همدان با اشاره به امضا تفاهم نامه ای بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و استاندار همدان در تیرماه سالجاری خاطرنشان کرد:براساس این تفاهم نامه مقرر گردیده در طول سه سال 80 درصد جامعه هدف کشاورزان ، روستائیان و عشایر ، بیمه گردند و این اتفاق باعث شده نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ماهانه افزایش آماری بین سه الی شش برابر را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: لازم به توضیح است که ستادی به نام ستاد توسعه بیمه روستائیان و عشایر در شهرستان های استان همدان شروع به کار کرده که این ستاد در شهرستان ها با ریاست فرماندار شهرستان و در استان با ریاست استاندار برگزار می گردد.

وی همچنین افزود:از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه بیش از 20 جلسه ستاد توسعه بیمه در تمامی شهرستان ها برگزار گردیده است.

سماواتی یادآور شد: در استان همدان از سال 92 سعی شده است اطلاعات حدود پنج هزار نفر که به صورت ناقص در بانک اطلاعاتی صندوق ذخیره گردیده بود، اصلاح و تکمیل گردد.

وی در خاتمه از کارگزاریهای شرکت تعاونی اردیبهشت نهاوند به شماره کارگزاری 79037  به مدیریت سوری، تعاونی 79028 به مدیریت دنیائی نیاز و دهیاری دهپیاز به شماره کارگزاری 79081 به مدیریت قانعی به دلایل تبلیغات مناسب ،پوشش مطلوب در جذب بیمه شده و  امکانات مناسب کارگزاری  و نداشتن هیچگونه مغایرت در بانک اطلاعاتی به عنوان کارگزاران نمونه استان نام برد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©