مدیرصندوق استان گیلان؛ گام اول برای پیشرفت صندوق ثبات کارگزاران است

مدیرصندوق استان گیلان؛ گام اول برای پیشرفت صندوق ثبات کارگزاران است

دکتر هانی قلی پور گفت: یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی دفتر نمایندگی در استان گیلان نبود ثبات در بین کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر است.


 قلی پور با بیان این مطلب افزود: صندوق می تواند گام اول در تحقق اهداف را ثبات کارگزاران قرار دهد، زیرا زمانی که دهیار روستا که کارگزار صندوق می باشد تغییر کند دفتر مجدداً باید به ایشان آموزش های لازم را بدهد و بعد از آن فرد را مجاب به همکاری با صندوق نماید.

وی ادامه داد: در بهترین شرایط زمانی که دهیار کار را به خوبی یادگرفت و مشغول به ارائه خدمات با کیفیت باشد مجدداً تغییر کرده و دهیار جدید جایگزین وی می گردد و ما باید دوباره کار را آغاز کنیم.

به گفته وی استان گیلان 5/2 میلیون نفر جمعیت دارد که از این تعداد 35درصد جمعیت روستایی هستند و روستائیان با فروش محصولات کشاورزی خود امکان مالی برای عضویت در صندوق را بدست می آورند.

مدیردفتر نمایندگی استان گیلان با اشاره به این مطلب که این استان دارای آب و هوای جلگه ای است و پراکندگی روستاها در این استان بسیار زیاد است تصریح کرد: تعداد 100 کارگزاری در این استان وجود دارد که از این تعداد 33 شرکت تعاونی دهیاران با صندوق قرارداد منعقد کرده و مشغول به خدمت رسانی به روستائیان هستند.

وی همچنین در خصوص فعالیت های تبلیغاتی که تاکنون این دفتر نمایندگی انجام داده است گفت:در بسیاری از روستاها بنرهای تبلیغاتی نصب گردیده و در ایام ماه محرم و ماه رمضان جلسات بسیاری در مساجد روستاها برگزار گردیده است،همچنین تاکنون 125 همایش سراسری در سطح استان برگزار و 115 بار تیزر تبلیغاتی 3 تا 5 دقیقه ای از صدا و سیما پخش شده است.

وی با اشاره به تاثیرات مثبت حضور در شورای رفاه استان در این خصوص خاطرنشان کرد: در این جلسات با مدیر زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمانهایی که به نحوی با فعالیت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر دارند برای بالارفتن سطح ارائه خدمات به بیمه شدگان تبادل نظر و هماهنگی های لازم صورت میگیرد که تاثیرات مثبت زیادی برای بهینه سازی و تسهیل در ارائه خدمات توسط صندوق به اقشار روستایی،کشاورزو عشایر دارد.

وی درخاتمه گفت: پیشنهاد می گردد به دلیل در دسترس تر بودن پست بانک در اکثر نقاط روستایی در استان گیلان قرارداد همکاری منعقد گردد تا بتوان خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©