رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ هم اکنون هفت میلیون نفر مشمول عضویت در صندوق می باشند

رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ هم اکنون هفت میلیون نفر مشمول عضویت در صندوق می باشند

محسن ایزدخواه گفت: درحال حاضر 21 میلیون نفر جمعیت روستایی و عشایری کل کشور هستند که از این تعداد 15 میلیون نفر بالای 18 سال بوده و می توانند به عضویت صندوق درآیند با احتساب اینکه اگر صندوق موفق به جذب 50 درصد این افراد شود هم اکنون هفت میلیون نفر مشمول عضویت در صندوق می باشند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر محسن ایزدخواه در مراسم معارفه دکتر محمدرضا رستمی به عنوان مدیرعامل این صندوق با بیان این مطلب که خوشحالیم که یک چهره دانشگاهی به عنوان مدیرعامل انتخاب شده است افزود:آنچه که به نظر می رسد باعث حفظ کرامت روستائیان و عشایر گردد توسعه در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می باشد.

رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر تصریح کرد: هم اکنون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر دارای منابع مالی قابل توجهی بوده و با توجه به این موضوع صندوق تا 10 سال آینده هیچ نگرانی از مصارف و پرداخت های خود نخواهد داشت.

به گفته ایزدخواه تاریخچه راه اندازی صندوق بیمه روستائیان و عشایر به سال 1339 باز می گردد که به علت وجود موانعی این موضوع عملیاتی نشد و در سال 1383 با تصویب قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی صندوق تاسیس گردید.

وی در خاتمه تاکید کرد: یکی از دغدغه های اصلی ما در صندوق عدم عضویت کشاورزان، روستائیان و عشایر در این صندوق می باشد که امیدواریم با حضور دکتر رستمی و کمک های دولت تدبیر و امید به این مهم دست یابیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 585
  • 3,888,840
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©