رئیس هیئت نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر؛ هم اکنون 30 درصد از خانواده های ایرانی تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند

رئیس هیئت نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر؛ هم اکنون 30 درصد از خانواده های ایرانی تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند

دکتر محمد رضا واعظ مهدوی گفت : نظام های بیمه ای باید فراگیر و جامع باشند و هدف از فراگیر بودن آن تحت پوشش بردن آحاد مردم در تامین اجتماعی می باشد و اصل بر این است که یک نفر از اعضای هر خانواده تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گیردو هم اکنون 30 درصد از خانواده های ایرانی تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر دکتر واعظ مهدوی رئیس هیئت نظارت بر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در مراسم معارفه دکتر محمدرضا رستمی به عنوان مدیرعامل جدید این صندوق با بیان این مطلب افزود: آمار نشان دهنده این است که تامین اجتماعی در بسیاری از استانها به حد مطلوب نرسیده است و این امر به مفهوم عدم توزیع رفاه اجتماعی در کشور است.

وی در ادامه با تشریح اینکه جلساتی را با کارگزاری های بعضی از استانها داشته است افزود: نداشتن سازمان شهرستانی یکی از نقاط ضعف صندوق است.

وی تاکید کرد: باید با آموزش و توانمندسازی دفاتر صندوق را به شاخص مطلوب رسانده و با ایجاد زیرساخت های لازم صندوق به پوشش صد درصدی جامعه هدف خود نائل آییم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 66
  • 3,888,321
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©