مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ یکی از مهمترین پایه های توسعه، همگانی نمودن بیمه های اجتماعی در سطح جامعه می باشد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر؛ یکی از مهمترین پایه های توسعه، همگانی نمودن بیمه های اجتماعی در سطح جامعه می باشد

دکتر محمدرضا رستمی گفت: یکی از مهمترین پایه های توسعه، همگانی نمودن بیمه های اجتماعی در سطح جامعه می باشد و تلاش می نماییم تا با توجه به جایگاه قانونی بیمه های اجتماعی و مطالعات کارشناسی، نهادی منسجم را در صندوق شکل دهیم .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر دکتر رستمی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل این صندوق با بیان این مطلب افزود: حوزه قانون سازی برای شکل گیری و رشد این نهاد را فراهم نموده و در مورد نکاتی که  مطرح شده باید به این موضوع اشاره نمایم که اسکلت صندوق شکل گرفته و باید تلاش کرد توسعه کیفی و پوشش همگانی را مورد پیگیری قرار دهیم .

وی ادامه داد: جایگاه صندوق جایگاه مقدسی است و با توجه به اینکه خود از جامعه روستایی و عشایری هستم با روش های برقراری ارتباط با این جامعه آشنا می باشم و برای رسیدن به هدف توسعه و شناخت بحث اطلاع رسانی و تبلیغات باید در دستور کار صندوق قرار گیرد.

وی با تاکید بر این مطلب که برنامه راهبردی صندوق سند مهمی خواهد بود ، تصریح کرد: اعتقاد دارم صندوق باید یک برنامه پنجساله داشته باشد و  این برنامه مطابق با برنامه های وزارت متبوع و دولت تدوین گردد و پس از تایید و تصویب هیئت امنا در دستور کار قرار گیرد، همچنین باید بحث های قانونی مدون و پیگیری و اساسنامه صندوق تدوین و به تصویب برسد.

رستمی با اشاره به اینکه با بهره گیری از تجربه سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری می توان صندوق موفقی داشت خاطرنشان کرد: اصلاح چارت سازمانی ، توجه ویژه به نیروی انسانی ، بحث آموزش مداوم و مستمر به پرسنل صندوق می بایست در دستور کار قرار گیرد، همچنین در منابع انسانی و پرسنلی استفاده از نیروهای جوان ، پاک دست و شایسته سالاری مطرح است .

وی ارتباط با مجلس و مراجع قانونی را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: می بایست محاسبات اکچوئری در دستور کار قرار گیرد و قاعدتا می تواند بسیار به آینده صندوق کمک کند، همچنین در بحث سرمایه گذاری ها کارهای خوبی انجام شده و طبیعتاً ما این کارها را ادامه می دهیم . بهتر است که به سمت بازار سرمایه گذاری رفته ، زمینه هم افزایی را به وجود آوریم و بتوانیم از پتانسیل های تامین مالی استفاده کنیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در پایان از زحمات مدیران عامل سابق، دکتر حسینی، مدیران و همکاران صندوق سپاسگزاری کرد.

شایان ذکر است دکتر محمدرضا رستمی که پیش از این سابقه مدیرعاملی شرکت صبا تامین ، عضویت در هیئت مدیره شستا و مدیرعاملی سرمایه گذاری بهمن را برعهده داشت، دانش آموخته دکتری مدیریت مالی دانشگاه تربیت مدرس است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 622
  • 3,888,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©