معاون اقتصادی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ باید شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر را برای همه روستائیان فراهم کنیم

معاون اقتصادی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ باید شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر را برای همه روستائیان فراهم کنیم

سید عباس حسینی گفت: بنابر تکلیفی که در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر بر عهده داریم باید بتوانیم شرایط را برای عضویت همه روستائیان فراهم کنیم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر سرپرست سایق این صندوق در مراسم مدیرعامل جدید صندوق با بیان مطلب افزود: طی مدت کوتاهی که در صندوق به عنوان سرپرست بودم در مجموعه شورای مدیران که حدود 20 جلسه بود از خردجمعی استفاده کردیم و بحث های روزمره در شورای مدیران بررسی می شد.

وی ادامه داد: در صندوق بحث اکچوئری مطرح و با دو تیم کارشناسی در این مورد صحبت و قراردادهایی نیز تنظیم گردیده است، همچنین حدود دو هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شد که این سرمایه گذاری ها خوب بوده و امیدوارم در آینده به نفع صندوق باشد و سبب خیر گردد.

وی خاطرنشان کرد: جلسات با بانک کشاورزی و مدیر عامل آن بانک به عنوان بانک عامل صندوق برگزار گردیده و قرار بر این است که از این پس برای دریافت حق بیمه در کارگزاری ها از دستگاه کارت خوان استفاده شود.

حسینی در ادامه تصریح کرد: بحث بازنشستگی پیش از موعد با همکاری هیئت مدیره در مجلس پیگیری شد و قرار شد مجدداً در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی شود.

وی همچنین افزود: از دیگر فعالیت های صورت گرفته بحث استقرار نظام جامع الکترونیک ، تصویب آئین نامه مقررات استخدامی در هیئت امنا است همچنین مجموعه قوانین و مقررات صندوق توسط همکاران و استراتژی های صندوق در حال تهیه و تکمیل در شورای اداری مدیران است.

وی در خصوص فعالیت هایی که در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر باید صورت گیرد، نیز گفت: در طی دو سه سال آینده ما شاهد حجم بسیار بالایی از بازنشستگی خواهیم بود و باید سعی کنیم مغایرت های موجود را رفع کنیم، همچنین بحث استقرار حق بیمه ها، تدوین و اصلاح اساسنامه صندوق و ارتقای سطح کارگزاران و بهبود شرایط دفاتر استانی یکی از مهمترین موارد پیش رو در صندوق است

حسینی در خاتمه از همکاران  صندوق ، اعضاء هیئت مدیره ، معاونین ، مدیران و کارشناسان که در جلسات مختلف همکاری کردند قدردانی و برای دکتر رستمی آرزوی موفقیت کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,303
  • 3,874,604
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©