مدیر عامل بانک کشاورزی تاکید کرد؛ تلاش همه جانبه بانک کشاورزی جهت بهبود و ارتقای خدمات به بیمه شدگان صندوق

مدیر عامل بانک کشاورزی تاکید کرد؛ تلاش همه جانبه بانک کشاورزی جهت بهبود و ارتقای خدمات به بیمه شدگان صندوق

دکتر محمد طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر طی جلسه مشترک مابین دکتر رستمی و دکتر طالبی با حضور مدیر ارشد صندوق و بانک کشاورزی علاوه بر اتخاذ تصمیماتی در خصوص ارائه خدمات شایسته و مطلوب به جامعه روستائیان و عشایر کشور، زمینه های توسعه همکاری فی مابین در حوزه پژوهشی ،اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به نصب 300 دستگاه کارتخوان (POS) در 300 کارگزاری منتخب صندوق، ابراز امیدواری کرد که در صورت موفقیت دوره آزمایشی تمامی کارگزاری های صندوق به دستگاه کارتخوان مجهز شوند.

گفتنی است در دستگاههای کارتخوان مورد اشاره هشت سطح درآمدی صندوق به صورت اختصاصی طراحی شده و متقاضیان عضویت و اعضای فعلی جهت تمدید می توانند به راحتی با انتخاب سطح درآمدی مورد نظر مبلغ حق بیمه خود را پرداخت نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,019
  • 4,129,283
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©