خبرگزاری فارس/ مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور:6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند

خبرگزاری فارس/ مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور:6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور گفت: 6 میلیون کشاورز و عشایر واجد شرایط عضویت این صندوق در کشور هستند. خبرگزاری فارس: 6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند به گزارش …


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور گفت: 6 میلیون کشاورز و عشایر واجد شرایط عضویت این صندوق در کشور هستند.
خبرگزاری فارس: 6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدرضا رستمی بعد از ظهر امروز در حاشیه همایش بیمه روستایی و عشایر به خبرنگاران اظهار کرد: افزون بر یک میلیون و 200 هزار نفر از  آنها زیر پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار دارند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور با یادآوری اینکه میزان حق بیمه پرداختی کشاورزان و عشایر عضو صندوق یک میلیون و 200 هزار تا سه میلیون ریال در سال است تصریح کرد: دو سوم حق بیمه این اعضا نیز توسط دولت برای زیر پوشش قرار گرفتن روستائیان و عشایر از مزایای بیمه  پرداخت می‌شود.

به گفته وی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از 9 سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون منشأ خدمات در این بخش بوده است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور پرداخت مستمری این بیمه به 21 هزار فوتی عضو این صندوق در کشور را برشمرد و گفت: هم اکنون خانواده‌های افراد عضو متوفی از مستمری این صندوق برخوردارند.

وی با بیان اینکه حدود 30  هزار نفر از اعضای این صندوق فوت شده‌اند، اضافه کرد: بر همین اساس برای خانوار 21 هزار نفری آنان مستمری فوت عضو پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور در باره عضویت روستاییان و عشایر زیر پوشش نهادهای حمایتی هم گفت: 140 هزار نفر از نهاد کمیته امداد و همچنین 37 هزار نفر نیز از بهزیستی تاکنون جذب صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شده‌اند.

همایش بیمه روستایی و عشایر خراسان شمالی در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای برگزار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,501
  • 3,874,802
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©