مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر خبرداد: جذب 102 هزار نفر از ابتدای سال تاکنون

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر خبرداد: جذب 102 هزار نفر از ابتدای سال تاکنون

تعداد واجدان شرایط این صندوق تا سال گذشته سه میلیون نفر بود اما با برداشتن سقف سنی برای زیر پوشش بردن و همچنین ارائه خدمات به کشاورزان ساکن در شهرها سه میلیون نفردیگر نیز به این تعداد افزوده شد که از ابتدای امسال تاکنون 102 هزار نفر جذب این صندوق شدند.


دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر گفت: تعداد واجدان شرایط این صندوق تا سال گذشته سه میلیون نفر بود اما با برداشتن سقف سنی برای زیر پوشش بردن و همچنین ارائه خدمات به کشاورزان ساکن در شهرها سه میلیون نفردیگر نیز به این تعداد افزوده شد که از ابتدای امسال تاکنون 102 هزار نفر جذب این صندوق شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر رستمی که در سفری یک روزه برای بازدید از فعالیت دفتر این صندوق به خراسان شمالی سفر کرده بود در همایش " گام های مطمئن برای آینده ای مطمئن " با محوریت فعالیت این صندوق خاطرنشان کرد: شش میلیون نفر از جمعیت روستایی، عشایر و کشاورزان شرایط عضویت در صندوق را دارند که از مجموع این تعداد تاکنون یک میلیون و 200 هزار نفر زیر پوشش این صندوق قرار گرفته اند و با برداشتن سقف سنی برای تحت پوشش قرار دادن گروه هدف و همچنین ارائه خدمات به کشاورزان ساکن در شهرها که در سال جاری اقبال اقشار روستایی به زیر پوشش قرار گرفتن بیمه نسبت به مدت مشابه پارسال سه برابر رشد یافته است.

در پایان این همایش 10 حکم مستمری و سه حکم ازکار افتادگی به خانواده  بازماندگان و ازکارافتادگان اهداء و از هفت کارگزار نمونه استان با اهداء لوح تقدیر و جایزه تقدیر گردید.

دکتر رستمی در جمع اصحاب رسانه خراسان شمالی گفت: یکی از برنامه های این صندوق زیر پوشش قرار دادن مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) است که هم اکنون 177 هزار نفر از این دو نهاد حمایتی  زیر پوشش  این صندوق قرار گرفته اند.

در ادامه سفر مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر علاوه بر دیدار با مهندس علی نیا معاون عمرانی استانداری و شرکت در جلسه شورای هماهنگی رفاه استان خراسان شمالی و کارگزاران ، از کارگزاری شرکت تعاونی تولید مایوان شهرستان فاروج در 105 کیلومتری بجنورد ، پتروشیمی بجنورد و کارخانه سیمان بجنورد نیز بازدید نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 267
  • 4,125,657
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©