واحد مرکزی خبر/ بیش از یک میلیون عشایر و روستاییان تحت پوشش بیمه اجتماعی

واحد مرکزی خبر/ بیش از یک میلیون عشایر و روستاییان تحت پوشش بیمه اجتماعی

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور گفت: 6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند. رستمی در همایش بیمه روستایی و عشایر خراسان شمالی در بجنورد افزود: بیش از یک میلیون و …


مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور گفت: 6 میلیون کشاورز و عشایر شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند.
رستمی در همایش بیمه روستایی و عشایر خراسان شمالی در بجنورد افزود: بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر از آنها زیر پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار دارند.
وی با بیان اینکه میزان حق بیمه پرداختی کشاورزان و عشایر عضو صندوق ، یک میلیون و200 هزار تا سه میلیون ریال در سال است گفت: دو سوم حق بیمه این اعضاء را نیز دولت برای زیر پوشش قرار گرفتن روستائیان و عشایر از مزایای بیمه پرداخت می کند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر  با بیان اینکه حدود 30 هزار نفر از اعضای این صندوق فوت شده اند ، افزود: بر همین اساس برای خانوار 21 هزار نفری آنان مستمری فوت عضو پرداخت می شود.
رستمی همچنین درباره عضویت روستاییان و عشایر زیر پوشش نهادهای حمایتی گفت: 140 هزار نفر از نهاد کمیته امداد و همچنین 37 هزار نفر نیز از بهزیستی تاکنون جذب صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شده اند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©