عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر چه مزیتی دارد؟ برگشت سرمایه در کمتر از دوماه !

عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر چه مزیتی دارد؟ برگشت سرمایه در کمتر از دوماه !

مرحوم سالار در اواخر سال 1392 فوت نمود و اکنون همسر وی ماهیانه مبلغ 275 هزار تومان به عنوان مستمری بازماندگان از صندوق دریافت می کند، یعنی در کمتر از دوماه کل مبلغی که با دور اندیشی به عنوان حق بیمه به صندوق پرداخت کرده بوده به خانواده وی بازگردانده شد و تاسالهای سال همسر آن مرحوم با عزت و کرامت می تواند از حقوق مستمری صندوق استفاده کند.


دکتر رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر طی بازدید از دفتر نمایندگی استان اردبیل در یکی از روستاهای اطراف شهر اردبیل با حضور در منزل یکی از اعضای صندوق حکم مستمری به خانواده وی اهدا کرد. شاید جالب باشد بدانید  چه کسی و با چه شرایطی این حکم را دریافت نموده است.

مرحوم سالار در سال 1391 به عضویت این صندوق درآمد و با انتخاب سطح درآمدی 18 در آن سال و پرداخت 198 هزار تومان و نیز 234 هزار تومان در سال پس از آن یعنی سال 1392 به عضویت خود در این صندوق ادامه داد.

مرحوم سالار در اواخر سال 1392 فوت نمود و اکنون همسر وی ماهیانه مبلغ 275 هزار تومان به عنوان مستمری بازماندگان از صندوق دریافت می کند، یعنی در کمتر از دوماه کل مبلغی که با دور اندیشی به عنوان حق بیمه به صندوق پرداخت کرده بوده به خانواده وی بازگردانده شد و تاسالهای سال همسر آن مرحوم با عزت و کرامت بتواند از حقوق مستمری صندوق استفاده کند.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با شرایطی استثنایی فرصتی است تا آینده فرد و خانواده وی تامین شود که متاسفانه بسیاری از روستائیان و عشایر از مزیت های صندوق بی خبرند، همه ما می توانیم آنان را از این حق خود باخبر کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 267
  • 4,125,657
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©