باشگاه خبرنگاران جوان/ سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

باشگاه خبرنگاران جوان/ سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سرمایه گذاری حدود دو هزار میلیارد ریالی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر خبر داد. سید عباس حسینی معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار …


معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سرمایه گذاری حدود دو هزار میلیارد ریالی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر خبر داد.
سید عباس حسینی معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،گفت: در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر بحث اکچوئری مطرح است که با دو تیم کارشناسی در این مورد صحبت و قراردادهایی نیز تنظیم شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین حدود 2 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در این صندوق صورت گرفته است که با توجه به رقم مناسب این سرمایه گذاری امیدواریم این صندوق در تحقق اهداف خود موفق بوده و سبب خیر شود.

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: در پی جلساتی نیز که با بانک کشاورزی و مدیر عامل آن بعنوان بانک عامل صندوق برگزار کرده ایم قرار شده است که از این پس برای دریافت حق بیمه در کارگزاری ها از دست گاه کارت خوان استفاده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 766
  • 4,128,030
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©