خبرگزاری مهر/ اسدی:خراسان شمالی رتبه نخست جذب بیمه روستایی در کشور را کسب کرد

خبرگزاری مهر/ اسدی:خراسان شمالی رتبه نخست جذب بیمه روستایی در کشور را کسب کرد

 مدیرصندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر خراسان شمالی از کسب رتبه نخست این استان در جذب بیمه شدگان روستایی خبر داد. علیرضا اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه هم اکنون ۳۲ هزار خانوار در خراسان …


 مدیرصندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر خراسان شمالی از کسب رتبه نخست این استان در جذب بیمه شدگان روستایی خبر داد.
علیرضا اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه هم اکنون ۳۲ هزار خانوار در خراسان شمالی تحت پوشش بیمه صندوق بیمه روستایی هستند اظهار داشت: امسال پنج هزار و ۹۲۸ خانوار روستایی استان بیمه شدند که این رقم نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
وی افزود: در حال حاضر ۶۳ کارگزاربیمه در استان فعالیت می کنند.
اسدی با اشاره به اینکه این صندوق برای جذب بیشتر بیمه شدگان خود برنامه های بسیاری در دستور کار خود قرار داده است عنوان کرد: برداشت سقف سنی و بیمه کردن کشاروزان ساکن در شهرهای استان از جمله عوامل جذب بیمه شدگان در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر است.
وی تشکیل شورای راهبردی در شهرستان های استان را گامی مهم در راستای برنامه ریزی برای جذب بشتر بیمه شدگان عنوان کرد و گفت: این شورا به ریاست فرمانداران شهرستانها تشکیل می شود.
اسدی اظهار داشت: از سوی این صندوق در بهمن ماه امسال همایشی برای مستمری بگیران و بازنشستگان این بیمه برگزار خواهد شد.
وی اهدای احکام مستمری را در جذب بیمه شدگان موثر خواند و گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های بیشتر شاهد افزایش میزان استقبال کنندگان روستایی از این بیمه باشیم.
مدیرصندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر خراسان شمالی با اشاره به نرخ بالای بیکاری استان از روستاییان خواست تا با عضویت در این صندوق، خود و خانواده هایشان از مزایای آن استفاده کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©