باشگاه خبرنگاران جوان/ ضرورت اصلاح چارت سازمانی صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

باشگاه خبرنگاران جوان/ ضرورت اصلاح چارت سازمانی صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: اصلاح چارت سازمانی، توجه ویژه به نیروی انسانی، آموزش مستمر به کارکنان در دستور کار این صندوق قرار خواهد گرفت.  محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی …


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: اصلاح چارت سازمانی، توجه ویژه به نیروی انسانی، آموزش مستمر به کارکنان در دستور کار این صندوق قرار خواهد گرفت.
 محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، در خصوص برنامه های در دست اجرای این نهاد در دوره جدید مدیریتی گفت: از جمله برنامه هایی که در دوره جدید در دستور کار قرار خواهد گرفت اصلاح چارت سازمانی، توجه ویژه به نیروی انسانی، بحث آموزش مداوم و مستمر به کارکنان صندوق است.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین در منابع انسانی و پرسنلی استفاده از نیروهای جوان، پاک دست و شایسته سالاری مطرح است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان با اشاره به برنامه راهبردی این صندوق خاطرنشان کرد: برنامه راهبردی صندوق سند مهمی خواهد بود و اعتقاد دارم صندوق باید یک برنامه پنجساله همسو با برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین کند همچنین باید بحث های قانونی مدون و اساسنامه صندوق نیز تدوین و به تصویب برسد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©