باشگاه خبرنگاران جوان/ نبود مشکل منابع مالی در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان تا 10سال آینده

باشگاه خبرنگاران جوان/ نبود مشکل منابع مالی در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان تا 10سال آینده

رئیس هیات مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به منابع مالی در نظر گرفته شده تا 10سال آینه هیچ گونه نگرانی از پرداخت های خود نخواهد داشت. محسن …


رئیس هیات مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به منابع مالی در نظر گرفته شده تا 10سال آینه هیچ گونه نگرانی از پرداخت های خود نخواهد داشت.
محسن ایزدخواه رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت:در حال حاضر 7میلیون نفر واجد شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند که با توجه به جمعیت 21میلیون نفری روستایی و عشایری در کشور اگر موفق به جذب 50درصد از 15میلیون نفر افراد بالای 18سال در آینده شویم موفقیت بزرگی را به دست آورده ایم.
رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان کشاورزان و عشایر خاطر نشان کرد: هم اکنون این صندوق دارای منابع مالی قابل توجهی است که با توجه به آن تا 10سال آینده هیچ گونه نگرانی از مصارف پرداخت ها وجود نخواهد داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©