باشگاه خبرنگاران جوان/ پوشش صد در صدی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با اصلاح زیر ساخت ها

باشگاه خبرنگاران جوان/ پوشش صد در صدی در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با اصلاح زیر ساخت ها

رئیس هیات نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به ضرورت ایجاد زیرساخت های لازم در این صندوق به منظور پوشش صد در صدی جامعه هدف آن تاکید کرد. محمدرضا واعظ مهدوی رئیس هیات نظارت صندوق بیمه اجتماعی …


رئیس هیات نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به ضرورت ایجاد زیرساخت های لازم در این صندوق به منظور پوشش صد در صدی جامعه هدف آن تاکید کرد.
محمدرضا واعظ مهدوی رئیس هیات نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: آمارها نشان می دهد  که تامین اجتماعی در بسیاری از استان ها به حد مطلوب نرسیده است و این امر به مفهوم عدم توزیع رفاه اجتماعی در کشور است.

وی در ادامه تصریح کرد: نداشتن سازمان شهرستانی یکی از نقاط ضعف صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان است که این موضوع در جلساتی که با کارگزاری های بعضی استان ها داشته ایم مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس هیات نظارت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خاطر نشان کرد: باید با آموزش و توانمند سازی، دفاتر صندوق را به شاخص مطلویب رسانده و با ایجاد زیر ساخت های لازم صندوق به پوشش صد در صدی جامعه خود دست پیدا کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©