خبرگزاری فارس/ معاون استاندار اردبیل:80 درصد روستاییان تا سه سال آینده تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند

خبرگزاری فارس/ معاون استاندار اردبیل:80 درصد روستاییان تا سه سال آینده تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: 80 درصد روستاییان تا سه سال آینده تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی آذرنژاد صبح امروز در آیین اختتامیه همایش توسعه روستایی در مجتمع فدک …


معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: 80 درصد روستاییان تا سه سال آینده تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی آذرنژاد صبح امروز در آیین اختتامیه همایش توسعه روستایی در مجتمع فدک اردبیل اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه ای که بین استانداری اردبیل و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منعقد شده است در طی سه سال بیش از 80 درصد از جامعه هدف تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند.

وی یکی دیگر از محورهای این تفاهم نامه را تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی در استان اردبیل به ریاست استاندار و در شهرستان ها به ریاست فرمانداران اعلام کرد و گفت: این ستاد بستر خوبی را فراهم می آورد تا روستاییان بتوانند از امکانات و مزایای بیمه بهره مند شوند.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل، توسعه بیمه اجتماعی روستایی را یک ضرورت غیر قابل انکار توصیف کرد و افزود: استانداری اردبیل برای توسعه بیمه روستایی همکاری تنگاتنگ و نزدیکی را با صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری دارد و از هیچ مساعدت و تلاشی برای توسعه این بیمه دریغ نخواهد کرد.

آذرنژاد از دهیاران، شوراهای اسلامی روستاها، بخشداران و فرمانداران خواست در ترغیب و تشویق روستاییان و عشایر و کشاورزان پرتلاش در پوشش بیمه ای همت کرده و با عزمی راسخ در این راستا قدم بردارند.

این مسئول گذرگاه توسعه پایدار استان اردبیل را توجه و دقت در توسعه روستایی بیان کرد و ادامه داد: در این راستا تلاش و همت جمعی و گروهی مورد توجه و نیاز است تا بتوان یک فرایند سازنده و مثبتی را در تقویت این حوزه رقم زده و به نظاره نشست.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل در پایان از پوشش بیمه ای به عنوان عامل برقراری امنیت و حرکت خوب و موثر آرام بخش برای زندگی روستایی یاد کرد و گفت: امیدواریم در حرکتی سازنده زمینه و بستر توسعه همه جانبه فراهم آید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,458
  • 3,901,139
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©