دکتر رستمی: به کارگزاران فعال تسهیلات اعطا می شود

دکتر رستمی: به کارگزاران فعال تسهیلات اعطا می شود

هدف صندوق مقدس است. من خودم عشایرزاده ام و اکنون باعث افتخارم است در جایی خدمت کنم که نام و نشانی از عشایر دارد. خواهش من این است که نگذاریم امیدکسانی که در خط مقدم تولید کشور هستند از بین برود. ما به قشری خدمت می کنیم که خدمت به آنها عبادت است.


"به نظر بنده عملکرد صندوق در ده سال نخست فعالیتش خوب بوده است."
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق که در گردهمایی مدیران استانی و ستادی صندوق سخن می گفت با بیان این مطلب خاطرنشان ساخت : دهه اول دوره تشکیل ساختار بود و حالا در آستانه دهه دوم فعالیت باید به فکر توسعه باشیم. سیاستگذاریمان بر کیفی سازی توسعه است نه کمی سازی آن.
وی افزود:هدف صندوق مقدس است. من خودم عشایرزاده ام و اکنون باعث افتخارم است در جایی خدمت کنم که نام و نشانی از عشایر دارد. خواهش من این است که نگذاریم  امیدکسانی که در خط مقدم تولید  کشور هستند از بین برود. ما به قشری خدمت می کنیم که خدمت به آنها عبادت است.
رستمی خاطرنشان ساخت: دارایی اصلی سازمان ما نیروی انسانی است و لازم است درجهت رفع نیازهای آنها تلاش کنیم . نیروی انسانی حرف اول و آخر را می زند. باید بتوانیم نیروی انسانی متخصص فراهم کنیم. طبیعتاً یکی از دغدغه های اصلی ما پرورش نیروی انسانی است .
وی در ادامه افزود: دغدغه دیگر کار علمی و کارشناسی است. ما باید کار هایمان را براساس الگوی علمی پیش ببریم. برنامه ها باید با همکاری مدیران استانی تهیه و تدوین شود.
مدیرعامل صندوق افزود: بحث مهم در خصوص استانها، عدم تمرکز امور در ستاد مرکزی است .کار باید در استانها انجام شود و برای تحقق این مهم نیرو و بودجه لازم به استانها داده شود.
وی بیان داشت: بحث بعدی در مورد کارگزاران است. طرح  اعطای مجوز به بخش حقیقی دنبال خواهد شد. کارگزاری که نزدیک به 9 سال با ما کار کرده است را باید حفظ کنیم .  نیاز است فرآیندها را باز بینی کنیم و کارگزارانمان را تشویق کنیم . در راستای اجرای برنامه های تشویقی تسهیلات مصوبه  به کارگزاران اعطا می شود .
مدیرعامل صندوق خاطرنشان ساخت: در استراتژی توسعه بیمه اجتماعی ما باید مکانیزم های تبلیغات ، اطلاع رسانی و بازاریابی را ملاک عمل قرار دهیم. ارتباط رو در رو با روستائیان بسیار مهم است و تبلیغات در شبکه های تلویزیونی و رادیویی استانی با زبان محلی بسیار مؤثر است .
دکتر رستمی از مدیران استانی خواست تا با مسئولان و مقامات استانی ارتباط موثری داشته باشند.
لازم به ذکر است نخستین گردهمایی مدیران ستادی و استانی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 آبانماه در ستادمرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر برگزار گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©