78 کارگزاری بیمه اجتماعی روستایی و عشایری در اردبیل فعال هستند

78 کارگزاری بیمه اجتماعی روستایی و عشایری در اردبیل فعال هستند

صندوق تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب تر انجام داده و ضرورت دارد در این بخش روستاییان و عشایر با اعتماد بیشتر تلاش و جدیت کنند تا زمینه برای حرکت های توسعه ای در این زمینه فراهم آید.


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 78 کارگزاری بیمه اجتماعی روستایی و عشایری در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

رضا عبداللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: ما تمام تلاشمان را با همراهی این کارگزاری‌ها در استان اردبیل انجام می‌دهیم تا ارائه خدمات به هموطنان ساکن در مناطق روستایی به شکل مطلوب و مناسب به انجام برسد.

وی با بیان اینکه تاکنون 36 هزار نفر روستایی، عشایری و کشاورزان سخت‌کوش تحت پوشش بیمه اجتماعی روستایی، عشایری و کشاورزی قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: با تشکیل ستاد توسعه در استان اردبیل امیدواریم این فرآیند شکل مطلوب‌تری به خود گرفته و زمینه حرکت مثبت و سازنده فراهم آید.

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایری استان به عقد تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین استانداری اردبیل و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،‌ روستاییان و عشایر اشاره کرد و گفت: در سفری که اخیراً مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان اردبیل داشت، این تفاهم‌نامه به امضا رسید تا زمینه برای حرکت‌های مفید و مؤثر در این عرصه بیش از گذشته فراهم آید؛ چراکه ما به راحتی می‌توانیم در این عرصه خدمات خوب، مفید و مؤثری را به انجام برسانیم.

عبداللهی با بیان اینکه روستاییان و عشایر با پرداخت حق بیمه ناچیز از خدمات بازنشستگی و خانواده‌های بازماندگان از این امکانات بهره‌مند می‌شوند، افزود: امیدواریم یک حرکت مثبت و سازنده را در تقویت این عرصه شاهد باشیم، چراکه در حال حاضر 500 نفر مستمری‌بگیر این صندوق در استان اردبیل هستند و انتظار می‌رود این فرآیند بیش از هر زمان دیگر تقویت شده و مورد حمایت قرار گیرد.

وی بیان کرد: صندوق تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب‌تر انجام داده و ضرورت دارد در این بخش روستاییان و عشایر با اعتماد بیشتر تلاش و جدیت کنند تا زمینه برای حرکت‌های توسعه‌ای در این زمینه فراهم آید.

منبع:خبرگزاری فارس

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,920
  • 4,129,184
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©