در آبان ماه امسال؛ استان ایلام از نظر درصد جذب رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد

در آبان ماه امسال؛ استان ایلام از نظر درصد جذب رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد

در آبان ماه امسال استان ایلام از نظر درصد جذب با86 درصد رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.


 

روح اله سرواندام مدیر صندوق استان ایلام گفت: در آبان ماه امسال استان ایلام از نظر درصد جذب با86 درصد رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

سرواندام با بیان این مطلب افزود: جهت پوشش حداکثری جامعه هدف صندوق با دستور محمدرضا مروارید استاندار ایلام ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر تشکیل شده که امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد پوشش حداکثری جذب باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون2 هزار و 500 خانوار جذب صندوق شده اند که نسب به سال گذشته شاهد افزایش صددرصدی بوده ایم که در بین شهرستانهای استان،شهرستان مهران و ایلام بالاترین جذب ، سیروان و دره شهر کمترین جذب را داشته اند.

مدیردفتر ایلام همچنین افزود: از سال گذشته بعد از اینکه کشاورزان غیر ساکن نیز مشمول صندوق شدند استقبال مناسبی از طرف کشاورزان جهت عضویت در صندوق بعمل آمده است.

وی در خاتمه با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی و ایجاد فرهنگ بیمه بین جامعه هدف در دستور کار دفتر استان قرار گرفته است گفت: تلاش کارگزاران و همکاری آنها با مدیریت استان سبب ایجاد این موفقیت بوده که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کرده و درخواست کنم که تلاش بیشتر و خدمت رسانی به جامعه روستایی و عشایری را سرلوحه کار خود قرار دهند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 291
  • 3,888,546
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©