سرپرست جدید دفتر نمایندگی استان اصفهان معرفی شد

سرپرست جدید دفتر نمایندگی استان اصفهان معرفی شد

باحکم دکتر محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر عماد استکی به عنوان سرپرست جدید دفتر نمایندگی استان اصفهان معرفی گردید.


باحکم دکتر محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر عماد استکی به عنوان سرپرست جدید دفتر نمایندگی استان اصفهان معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استکی که سابقه حضور در دفاتر نمایندگی استانهای اصفهان،فارس و همدان را در در کارنامه هشت ساله حضور خود در صندوق دارد از سوی مدیرعامل صندوق به سمت سرپرست دفتر نمایندگی استان اصفهان منصوب گردید.

متن حکم وی به شرح زیر می باشد :

برادرگرامی جناب آقای عماد استکی

باسلام

نظر به آشنایی جنابعالی با گروه های هدف و فضای خدمت ، وظایف و مأموریت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر بدینوسیله جنابعالی بعنوان " سرپرست دفترصندوق دراستان اصفهان " منصوب میگردید .

انتظار میرود ضمن استفاده از نقطه نظرات و دیدگاه های کارشناسان آن دفتر و با تمام توان و تدبیر در تحقق اهداف صندوق و پیشرفت تعالی مادی و معنوی با استفاده از ظرفیت های گسترده ای که در ارائه خدمت وجود دارد وظیفه خطیری که برعهده گرفته اید را به نحواحسن به انجام رسانده در جهت تعمیم و توسعه بیمه در بین کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان اصفهان موفق و مؤید باشید .

موفقیت شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند بزرگ مسألت می کنم.

                                                                                                                                                  محمدرضا رستمی

شایان ذکر است پیش از این علیرضا کربلایی به عنوان مدیر استان اصفهان مشغول به کار بود که با پایان یافتن دوران ماموریت جای خود را به استکی داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,482
  • 3,901,163
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©