باشگاه خبرنگاران جوان/ افزایش علاقمندی روستاییان برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

باشگاه خبرنگاران جوان/ افزایش علاقمندی روستاییان برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

با برداشتن سقف سنی برای تحت پوشش از جامعه هدف و هم چنین ارایه خدمات به کشاورزان ساکن در شهرها در سال جاری میزان رویکرد اقشار روستایی برای تحت پوشش قرار گرفتن نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر رشد داشته است.


مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گفت: میزان علاقه روستاییان برای تحت پوشش قرار گرفتن این صندوق نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر رشد داشته است.
محمدرضا رستمی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: 6 میلیون نفر از جمعیت روستایی عشایر و کشاورزان کشور شرایط عضویت در صندوق را دارند که از مجموع این تعداد تاکنون یک میلیون و 200 هزار نفر تحت پوشش این صندوق قرار گرفته اند.

وی در ادامه تصریح کرد: با برداشتن سقف سنی و هم چنین ارایه خدمات به کشاورزان ساکن در شهرها در سال جاری میزان رویکرد اقشار روستایی برای تحت پوشش قرار گرفتن نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر رشد داشته است.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر خاطر نشان کرد: به تنهایی از ابتدای سال تاکنون 102 هزارنفر جذب این صندوق شده اند که با برنامه ریزیهای انجام شده امیدواریم تمامی جامعه هدف خود را تحت پوشش این بیمه که قرار دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,493
  • 3,901,174
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©