فراخوان ایده های برتر در زمینه فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر/ اعلام نتایج در ششم دیماه 93

فراخوان ایده های برتر در زمینه فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر/ اعلام نتایج در ششم دیماه 93

اداره کل امورفرهنگی و روابط عمومی با هدف فرهنگ سازی بیمه اجتماعی از کلیه علاقمندان دعوت می نماید ایده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را در ذیل این پیام با ذکر شماره تماس اعلام فرمایند.


صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در آستانه ی دومین دهه خدمتگزاری خود به این قشر خدوم و زحمتکش درصدد است تا با اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده جایگاه بیمه اجتماعی را در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر سراسر کشور بیش از پیش نهادینه سازد . این صندوق خود را در قبال تک تک خانواده های کشاورز، روستایی و عشایر مسئول می داند ، ما موظف ایم به این عزیزان اطلاع  دهیم که دیگر لازم نیست در صورت ناتوانی، ازکارافتادگی یا فقدان سرپرست  ، خانوار روستایی فشارهای اقتصادی و صدمات روحی را تؤامان تحمل نمایند بلکه با عضویت در صندوق و صرف مبلغ ناچیزی از درآمد سالیانه می توانید ، آینده خود و خانواده تان را تضمین کنید. ما آینده ای روشن را برای این سرمایه های کشور با عضویت در صندوق نوید می دهیم و نیازمند فریادی رسا به وسعت سراسر ایران هستیم .

در این راستا اداره کل امورفرهنگی و روابط عمومی با هدف فرهنگ سازی بیمه اجتماعی به  دنبال ایده های جدید می باشد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می شود ایده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را به صورت پیشنهاد در ذیل این پیام با ذکر شماره تماس اعلام فرمایید.

 به پنج ایده برتر جوایز نفیسی از طرف اداره کل امور فرهنگی و روابط عمومی صندوق اهداء خواهد شد.

بهترین ایده ها ششم دیماه 1393 معرفی خواهند شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 689
  • 3,888,944
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©